8 порад, як вибрати готель в Єгипті

8 порад, як вибрати готель в Єгипті

Якщо ви прийняли рішення, що наступну відпустку проведете в Єгипті, ви повинні знати, як вибрати готель в Єгипті для свого перебування. Користується значним попитом серед туристів з України Єгипет. Готель в цій країні – це практично основна складова успіху всього відпочинку, а тому до питання підбору потрібно підійти дуже ретельно.

В який готель поїхати в Єгипет?

Дуже часто люди керуються зірочками, які використовуються як маркер класу. Звичайно, це важливий фактор, але вони не завжди є доказом високої якості готелю. Спочатку вам потрібно знати, для чого призначені зірки (наприклад, розмір кімнати, прямий доступ до пляжу). Якщо, наприклад, доступ до пляжу після переходу вулиці для вас не є проблемою, то готель 4* може бути кращим і дешевшим, ніж готель в Єгипті 5*.

Дуже важливим критерієм вибору є про готелі Єгипту відгуки. Якщо в готелі 80 із 90 позитивних відгуків, це добре, навіть якщо інші 10 погані. Чому? Бо завжди знайдуться люди, яких турбує падіння тримача для рушників у ванній або відсутність додаткового готельного мила.

На що звернути увагу при виборі готелю в Єгипті

 • Доступ до пляжу - зверніть увагу, де знаходиться готель, а де пляж. Іноді це поруч із готелем (найкращий варіант), іноді доводиться переходити вулицю або територію готелю-близнюка (що належить до однієї мережі), а іноді їхати на пляж автобусом чи електрокаром. Деяких людей не турбуватиме п'ять хвилин ходьби, але деякі вважають за краще вибирати найкращі готелі Єгипту з прямим доступом до пляжу.
 • Пропозиція «все включено» - перевірте, чи пропонує готель опцію «all inclusive». Навіть якщо ви їсте мало, повірте, що ви будете спраглі. Навколо готелю може бути не так багато магазинів, і крім того, хто б хотів час від часу виходити, щоб купити напій?
 • Розташування - завдяки цьому ви можете бути набагато ближче до екскурсійних подорожей, які плануєте здійснити, приїхавши у Єгипет. Готель може розташовуватись ближче до центру, де можна відвідати паби або магазини, тому важливо звернути на це увагу.
 • Розмір готелю є важливим критерієм при оцінці готелю в Єгипті. Чим він більший, тим голоснішим буде протягом усього дня (для когось це перевага, для когось - недолік). Чим більший готель в Єгипті, тим більший «натовп гостей». Проте більший готель також означає більший вибір страв, але також потенційний хаос і безлад. Зазвичай у великих готелях також є більше атракціонів.
 • Національність гостей - переважна більшість готелів використовують класифікацію гостей. Це означає, що їхня пропозиція орієнтована на певні країни. Ось чому в деяких єгипетських готелях ми зустрінемо лише німців, а в інших лише поляків. Для деяких це може бути перевагою або недоліком. Варто переглянути відгуки, перш ніж визначитись, в який готель поїхати в Єгипет.
 • Спуск до моря - тут найбільше залежить від обраного регіону. Наприклад, у Хургаді вхід у море дуже пологий (біля пляжу він до щиколотки), але в Шарм-ель-Шейху найчастіше ви потрапляєте в море з пірса – тут відразу дуже глибоко. Водночас підводний світ у Шарм-ель-Шейху значно цікавіший.
 • Пляжний бар – якщо ви любите проводити весь день на пляжі, тоді пляжний бар виявляється дуже корисним, адже вам не доведеться бігати в готель, щоб випити і поїсти.
 • Розваги - варто звернути увагу на те, чи є в готелі аквапарк або анімація. Особливо, коли їдете у відпустку з дітьми. Чим більше їх, тим приємніше проходить для нас час - хоча все залежить від індивідуальних смаків.

Туристичні напрямки з готелями в Єгипті

В Єгипті є кілька туристичних напрямків з готелями, але ми згадаємо найважливіші, основні з них:

 • Хургада;
 • Шарм-ель-Шейх;
 • Таба;
 • Марса Алам;
 • Затока Макаді.

І Хургада, і Шарм-ель-Шейх - два найвідоміших туристичних напрямки у всьому Єгипті. Це місця, де щороку зосереджується найбільша кількість туристів, адже це також місце розташування найбільшої кількості готелів. В інших місцях їх дещо менше, хоча Таба та Марса Алам щороку сильно розвиваються. З іншого боку, в цих менш популярних місцях легше знайти тишу, а коралові рифи значно менш пошкоджені.

Ціни на готелях в Єгипті

Ціни на готелі в Єгипті сильно різняться залежно від класу та сезону, в який ми плануємо туди поїхати. Однак вони, безперечно, одні з найнижчих цін, які можна знайти в туристичному агентстві.

Ціни на відпочинок в Єгипті:

 • у літній сезон ми платимо навіть менше 300 доларів за тижневе проживання за системою «все включено» на одну особу. Звичайно, для вищого класу 4* ціна зросте приблизно до 600 доларів, а для 5* - перевищить 1000 доларів. Звичайно, є і дорожчі готелі, але це не означає, що це найпопулярніші готелі Єгипту.
 • у зимовий сезон ціни зазвичай значно нижчі, приблизно на 50% дешевші, ніж ті, що пропонуються в літньо-осінній період.

Як бачите, ціни на готелі дуже привабливі. Величезний простір, все подається на підносі, вам не потрібно ні про що турбуватися. Прекрасна погода, чудові коралові рифи та блаженний відпочинок протягом 7 або 14 днів. Якщо ви не знаєте, який готель вибрати в Єгипті, проконсультуйтеся з менеджерами компанії «Євротур». Вони вислухають ваші побажання та підберуть найкращі готелі Єгипту.