Аква скутери

Аква скутери

Navbow надзвичайно потужний, але маневрений підводний скутер, який витіснить всіх наших конкурентів з води своїм зручним дизайном, потужним двигуном і безліччю навісного обладнання. Екстремальна швидкість при максимальній гнучкості у воді.

Потужний підводний скутер Navbow. 3 швидкості до 2 м / с, глибина 40 м, максимальний час автономної роботи 75 хвилин і можливість установки платформи для підводної фотозйомки. Це також перший в світі підводний скутер з двома двигунами, який підтримує роботу однією рукою, що дає вам максимальну гнучкість у воді.

Перший у світі підводний скутер з двома двигунами підтримує роботу однією рукою, що дає вам максимальну гнучкість у воді. Управління однією рукою Navbow дає професіоналам можливість зануритися глибше з D-образної пряжкою і буксирним тросом для з'єднання тіла з Navbow.

На Navbow можна встановити платформу, на якій ви можете налаштувати своє професійне обладнання, таке як екшн-камери, ліхтарі, поплавок і т.д. Платформа для підводної фотографії дозволяє встановлювати кріплення і аксесуари, щоб підводне фотографічне обладнання більше не було тягарем, звільняючи вас щоб записати більше спогадів.

Перемикайте передачі, натискаючи кнопку, щоб легко і швидко випробувати гострі відчуття від «їзди» в море.

Вільний режим: 1 м / с (3,6 км / год)

Спортивний режим: 1,5 м / с (5,4 км / год)

Турбо режим: 2 м / с (7,19 км / год)

Navbow буде вібрувати, коли батарея опуститься до 30%.

Час автономної роботи Navbow становить 60 хвилин при звичайному використанні.

В КОРОБЦІ

1 * підводний скутер

1 * підставка для зарядного пристрою

1 * дріт та адаптер

1 * літієва батарея

1 * буксирний трос

1 * Кронштейн противаги зі свинцевим вантажем (3)

1 * пряжка з D-подібним кільцем

1 * ремінець з захистом від втрати

3 * Керівництво користувача

Ціна-32 990 грн.

Оренда-490 грн/доба.