Автобусні тури вихідного дня зі Львова 2024? Дізнайтеся, чому слід вибирати такий спосіб відпочинку

Автобусні тури вихідного дня зі Львова 2024? Дізнайтеся, чому слід вибирати такий спосіб відпочинку

У вас немає машини і ви щодня їдете на громадському транспорті? Або ж автомобіль є і ви, навпаки, хотіли б відпочити від щоденних поїздок за кремом, насолодитись краєвидами, що відкриваються з вікна? Тоді ідеальними і недорогими будуть тури на вихідні зі Львова автобусом. Найчастіше поїздка розпочинається в четвер ввечері і вже в понеділок вранці ви можете йти на роботу. Хоча варіантів багато. Можна вибрати довші чи коротші подорожі.

Тури на вихідні зі Львова: куди поїхати?

До вашої уваги безліч варіантів. Ви просто вказуєте свої вподобання, пріоритети і бюджет. А кваліфіковані менеджери туристичної компанії «ЄвроТур» Львів підберуть оптимальний варіант, щоб і ціна була в рамках бюджету і подорож принесла лише позитивні емоції.

Найважливішим критерієм вибору є напрямок руху. Хоча сьогодні все значно простіше. Якщо раніше, якщо ви хотіли поїхати за кордон, то потрібна була віза. Сьогодні ж завдяки запровадженню безвізового режиму, клієнти все частіше вибирають тури вихідного дня зі Львова за кордон без візи. Для цього потрібно мати лише біометричний паспорт. Розглянемо цікаві напрямки:

  1. Європа цікава і захоплююча одночасно. Звичайно, для подорожі до Іспанії чи Італії знадобиться більше, ніж два дні. А ось Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина – прекрасні варіанти. Тури на вихідні зі Львова сплановані таким чином, щоб турист міг побачити максимальну кількість пам’яток, відчути атмосферу не лише великих міст, а і невеликих затишних містечок. Оглядові екскурсії найчастіше входять у вартість туру, тому ви легко можете познайомитись з історією відвідуваних міст, дізнатись цікаві та невідомі факти. Решту часу ви можете або відправитись на додаткові екскурсії, або ж насолодитись вільним часом, гуляючи містом.
  2. Якщо ж ви не хочете витратити багато часу на дорогу, вважаєте, що і в Україніє на що подивитись, то пропонуємо вашій увазі тури на вихідні зі Львова по Україні. Сонячне Закарпаття, Кам’янець Подільський, Тунель Кохання – наша країна безмежно цікава та мальовнича. Вартість турів доступна. Часто подорож не займе більше двох днів. Виїзд в суботу вранці – повернення в неділю ввечері. Ночівля входить у вартість. Екскурсоводи розкажуть невідомі факти з історії України, знають найцікавіші місця та майданчики для прекрасних фото на пам’ять.

Звертайтесь у «ЄвроТур» Львів і ми організуємо найкращі тури вихідного дня зі Львова по Україні та Європі.