Чому варто відкрити для себе курорти Португалії

Чому варто відкрити для себе курорти Португалії

Уявіть країну, де сонце світить 300 днів на рік, бірюзова вода зачаровує погляд, а смачна кухня та безліч пам’яток культури урізноманітнюють дозвілля. До того ж це не так вже й далеко, адже у самісінькій Європі. Ми говоримо про курорти Португалії. Країна поки не настільки популярна серед туристів України, а тому варто скористатись цікавими пропозиціями і відкрити для себе нові напрямки.

Чим особлива ця країна?

Португалія - одне з тих чарівних місць, про які можна з упевненістю сказати, що у них є все, щоб порадувати навіть найвибагливішого туриста: історичні міста, всесвітньо відома кухня, чарівні пейзажі та одні з найвидовищніших пляжів світу. Однією з причин, чому варто відвідати Португалію, є, безумовно, її захоплююча і складна історія, що проявляється в її архітектурі та мистецтві. Ще одна причина, яка робить країну одним з улюблених місць відпочинку - це, безумовно, краса природи - від гірських пейзажів природного парку Серра-да-Ештрела до райських пляжів узбережжя Алгарве або мису Кабо-да-Рока. Існує безліч причин, щоб хоча б раз у житті організувати свій відпочинок в Португалії. І ось лише кілька з них.

Погода в Португалії

Сонячні промені гріють Португалію навіть у міжсезоння: у грудні ми можемо розраховувати на температуру 12-18 градусів за Цельсієм, залежно від частини країни. Південь - найтепліший регіон, в Алгарве можна засмагати цілий рік. Хоча ночі прохолодніші, це все ще цікава альтернатива зимі в Україні.

Сезон у Португалії триває з травня по вересень, і саме тоді ми можемо розраховувати на дуже високі температури та гарантію ідеальної погоди, особливо на згаданому півдні. Саме тут і розташовані найпопулярніші курорти Португалії.

Пляжний відпочинок в Португалії

Регіон Алгарве охоплює всю південну частину Португалії, тобто смугу вздовж узбережжя Атлантичного океану, від мису Св. Вінсент на заході, аж до кордону з Іспанією на сході. Алгарве найбільш відомий своїми дивовижними пляжами та захоплюючими хвилями, які ідеально підходять для занять віндсерфінгом та іншими водними видами спорту. Найвідоміший пляж для серфінгу в Португалії - Прая-ду-Амадо на узбережжі Коста-Вічентіна. Узбережжя Алгарве ділиться на дві частини:

  1. Барлавенто (західна, так звана навітряна). Західна частина узбережжя більш різноманітна, з невеликими піщаними пляжами, що примикають до крутих, величних скель. Невеликі бухти, оточені скелями, мають неповторну атмосферу і чарівність. Скеляста берегова лінія тут усіяна вапняковими печерами та гротами, найбільшими скупченнями яких можна милуватися поблизу Лагосу. Прая-да-Роша, розташований поблизу курорту Портімао, є одним з найвідоміших пляжів на цьому відрізку Алгарве.
  2. Сотавенто (східна, так звана підвітряна). Має широкі піщані пляжі, оточені великими дюнами та солонцями. До деяких із них можна дістатися лише на човні, оскільки вони розташовані на чарівних острівцях, розкиданих уздовж узбережжя.

Обидві частини узбережжя приблизно однакові, але ландшафт дуже різний. Які б курорти Португалії ви не обрали, відпустка точно запам’ятається надовго.

Кожен регіон Португалії варто відвідати. Насправді неможливо під час однієї короткої відпустки побачити все необхідне, щоб пізнати цю країну з кращого боку. Але спробувати варто!

Якщо ви хочете поєднати сонячні ванни з оглядом визначних пам'яток, ми рекомендуємо Лісабонську Рів'єру - близькість пляжу та готелі на будь-який бюджет - це одне, а з іншого боку, у нас буде можливість побачити прекрасні Лісабон та Сінтру на власні очі, і навіть поїхати в подорож до Порту.

Куди ще поїхати у Португалії?

  1. Лісабон, одна з найкрасивіших столиць Європи, Фатіма, найбільше маріанське святилище у світі, Сінтра - пагорб, повний чудових замків, з неподалік розташованим Кабо-де-Рока - найзахіднішим мисом Європи, з вражаючими скелями, що виступають з лютого океану. Усі ці місця спокушають пам’ятниками і схожі на піраміди в Єгипті - кожен повинен побачити їх хоча б раз у житті. Ось чому Португалія - ​​ідеальне місце для відпустки, в яке можна закохатися!
  2. Для любителів приморських міст ми рекомендуємо Алгарве - тут кожен бажає загубитися серед вузьких вуличок і послухати звук вечірнього фадо, яке чути майже з кожного пабу.
  3. Пропонує Португалія відпочинок і для найменших. Сім’ям з дітьми рекомендуємо відвідати один з двох найбільших аквапарків - Zoomarine та Aqua Show. Це величезне задоволення для всієї родини!

Багатство пам'ятників - це одне, але Португалія може запропонувати туристам набагато більше - смачну та здорову кухню, чудові місця для водних видів спорту та відомі клуби та паби, де можна вечеряти до світанку.

Виберіть Португалію для відпочинку своєї мрії! Менеджери компанії «Євротур» порадять кращі курорти Португалії, відштовхуючись від вимог клієнта та виділеного бюджету.