Доступно про правила в'їзду в Єгипет 2024

Доступно про правила в'їзду в Єгипет 2024

Єгипет - одне з найпопулярніших місць відпочинку серед українців. Щороку тисячі людей їдуть на відпочинок до Єгипту, щоб насолодитися спекотним сонцем, прекрасним кораловим рифом та високим рівнем готелів, а також багатством визначних місць, залишками стародавнього світу. Відпочинок в Єгипті безпечний. Країна підготувала спеціальну систему сертифікації готелів та процедур безпеки, щоб гарантувати туристам комфортні та безпечні умови для відпочинку. Про правила в'їзду в Єгипет 2022 для туристів з України і не тільки ми розповімо нижче.

Єгипет відкритий для українців

Для перельоту до Єгипту немає перешкод. Рейси з України в Єгипет здійснюються регулярно.

Єгипет запрошує туристів для комфортного проживання в перевірених готелях. Іноземні туристи можуть полетіти до Єгипту на відпочинок до найпопулярніших курортів на Червоному морі. Згідно з введеними правилами, можуть працювати тільки єгипетські аеропорти та готелі, які отримали сертифікат гігієнічної безпеки.

Нові правила в'їзду в Єгипет - тест на коронавірус потрібно проводити за 72 години до вильоту або після прибуття в аеропорт Єгипту. За винятком людей, які мають сертифікат про щеплення.

Туристи, які прибувають до Єгипту, повинні пройти ПЛР-тест на наявність коронавірусу. Ви можете показати негативний результат тесту, проведеного в Україні протягом 72 годин або пройти тест по прибуттю в аеропортах Хургади, Марса-Алама, Шарм-ель-Шейха або Таби. Вартість тестування в аеропорту становить 30 доларів (деякі туристичні агентства вирішили покрити витрати на проведення тестів в аеропорту). Обов’язок проходження тесту не поширюється на дітей віком до 6 років, а з 24 червня 2021 року-також на людей, повністю вакцинованих проти COVID-19 (подробиці нижче).

Якщо результат буде позитивним, готель покриє вартість проживання на карантині. Якщо перебіг хвороби виявиться важким, уряд Єгипту також оплатить госпіталізацію.

Туристів, які летять до Марса-Алама, які бажають пройти тестування на місці, просять принести копію сторінки фотографії у свій паспорт (потрібно Департаменту профілактичної медицини для прискорення процедури тестування).

Усі, хто їде до Єгипту, також повинні заповнити та підписати форму місцезнаходження.

ПЛР тести в Єгипет, проведені в Україні, мають відповідати наступним вимогам:

  • Це повинен бути читабельний документ англійською (або арабською). Тест не можна проводити раніше ніж за 72 години до прибуття до Єгипту.
  • На ньому має бути проставлений штамп і підпис лікаря.
  • Він повинен містити водяний знак або QR-код з посиланням на офіційний веб-сайт лабораторії, що проводила тестування.
  • Він повинен містити особисту інформацію, рукописні анотації не приймаються.
  • Паперова версія є дійсною.

Правила в'їзду в Єгипет 2021: з 24 червня вакциновані звільняються від тестування!

Станом на 24 червня 2021 року люди, які повністю вакциновані проти COVID-19 (тобто прийняли всі необхідні дози вакцини і минуло 14 днів з моменту введення останньої дози), звільняються від обов’язку проходити ПЛР-тест для Єгипту.

Документ про щеплення має:

  • підтверджувати щеплення двома дозами Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinofarm, Sinovac, Sputnik або однією дозою Johnson & Johnson;
  • повинен містити QR–код;
  • не може містити виправлень або доповнень і має бути розбірливим;
  • сертифікат повинен бути представлений на папері.

Підтвердження завершення вакцинації, наявне в Інтернет-акаунті пацієнта, відповідає цим вимогам.

Готелі в Єгипті тільки з сертифікатом!

Готелям в Єгипті дозволили відновити роботу за умови проходження санітарної перевірки. Достовірність такої перевірки має визначатися тим, що її має виконувати один із трьох, обраних Єгипетською асоціацією готелів (EHA). Отримання сертифіката є обов’язковою умовою перед відкриттям готелю та прийняттям гостей з-за кордону.

Коронавірус у Єгипті - обмеження для туристів та заходи безпеки

Готелі можуть прийняти лише 70% клієнтів готелю. Обмеження також були тимчасово введені в таких місцях, як кальянні бари та громадські ресторани. Крім того, обмежена кількість людей може одночасно перебувати в комплексах басейнів, що не повинно бути проблемою через меншу зайнятість готелів. Усі загальні зони необхідно регулярно дезінфікувати. Готелі повинні надавати клієнтам дезінфікуючі засоби, а громадські зони та готельні номери мають регулярно провітрюватися. Температура перевіряється для всіх, хто заходить до готелю.

Детальну інформацію про нові правила щодо готелів та туристичних визначних пам'яток Єгипту можна знайти у посібнику Міністерства туризму Єгипту.

Маски необхідно носити в громадських місцях і в транспортних засобах. У готелях маски не є обов’язковими.

Подорожуйте безпечно з туристичною компанією «ЄвроТур» Львів