Куди краще поїхати на відпочинок з дітьми

Куди краще поїхати на відпочинок з дітьми

Відпустка на березі моря з дитиною дещо відрізняється, від відпусти, яку б ми там провели без неї. Куди найкраще їхати? Морське узбережжя - улюблене місце відпочинку для багатьох сімей з дітьми. Широкі пляжі, свіже та багате йодом повітря, величезна база готелів, курортів та пансіонатів із численними зручностями для дітей - лише початок довгого списку переваг відпочинку на найвідоміших морських курортах з наймолодшими членами сім’ї. Саме тому відпочинок з дітьми на морі зі Львова – тема актуальна не тільки влітку, а й протягом усього року. Адже сімейний відпочинок на морі з дітьми 2022 буде чудовим як у літній сезон, коли сонечко зігріває, а пляжі наповнені людьми, які насолоджуються відпусткою, а також весняним, осіннім чи зимовим сезоном, якщо правильно підібрати напрямок подорожі.

Куди краще поїхати на море з дитиною?

  1. Греція. Беззаперечна королева серед українців останні декілька років. 1400 островів, серед яких відомі Закінтос, Крит, Корфу, Кос, Родос, Санторіні та багато інших. Чому клієнти вибирають саме відпочинок з дітьми на морі зі Львова у цій країні? У Греції ви знайдете багато готелів на пляжі, з аквапарками, а також цікавою анімацією. Грецький ринок підготовлений для туристів, також з нашої країни, і вибрати щось цікаве для вас буде дуже просто. Ціна також спокуслива!
  2. Туреччина. Туреччина давно популярна і дуже приваблива в ціні. Варіант для тих, хто шукає відпочинок на морі з дітьми 2022 по системі All inclusive. Сонячні острови, красиві узбережжя та безліч атракціонів для сімей з дітьми. Ви можете легко вибрати готель - напевно, всі пристосовані для того, щоб вітати родини з дітьми.
  3. Болгарія. Дуже приваблива за ціною Болгарія - ідеально підходить для сімей з трохи меншим бюджетом, але все ж є красивою і сонячною країною! Сім'ї добре відпочивають на Чорному морі і спокійно купують дешевий, але якісний відпочинок. У багатьох готелях є дитячі басейни та аквапарки, а ввечері батьки будуть розважатися під час різних анімацій. Українці знають цей напрямок уже роками, і багато людей повертаються туди на чергову відпустку. Болгарія має справді чудову гастрономічну та готельну базу.
  4. Хорватія. Українці все частіше обирають відпочинок на морі з дітьми у Хорватії. Для тих, хто не хоче літати, можна навіть поїхати на машині з кількома зупинками по дорозі. Дітям теж не буде нудно! Ви можете вибрати між прекрасними островами, такими як Хвар, Брач, Крк, Корчула та вирушити в поїздку до одного з національних парків - Національний парк Плітвіцькі озера та Національний парк Крка є особливо красивими. Вода в морі тепла, тому діти можуть купатися годинами. Тут ви знайдете безліч атракціонів для дітей - від водних атракціонів, таких як велосипеди, байдарки, човни, сафарі з тваринами та відвідування історичних міст. Ви можете вибрати між готелями та приватними апартаментами.

Це далеко не повний перелік напрямів, куди можна відправитись з дітьми. Готелі з системою «все включено» чи апартаменти – вибір за вами. Сформулюйте свої вимоги, а менеджери компанії «Євротур» Львів допоможуть підібрати найкращий відпочинок з дітьми на морі зі Львова.