Надзвичайні туристичні місця України, які варто відвідати кожному

Надзвичайні туристичні місця України, які варто відвідати кожному

Більшість людей, коли мова йде про подорожі, асоціюють їх з далекими країнами Європи чи навіть інших континентів. Але не всі замислюються, що і в Україні є безліч міст і визначних пам’яток, які заслуговують вашої уваги. Щоб переконати вас у цьому, ми зібрали в одному списку цікаві місця України для подорожі, щоб ви могли ближче познайомитись з нашою чудовою країною. Де б ви не проживали на Заході чи Сході, в великому обласному центрі чи маленькому містечку – ми відкриваємо для вас гарні місця України та організуємо тур за максимально вигідними цінами.

Цікаві місця України для подорожі

  1. Історичні замки. Особливо ними багата Львівщина. А загалом, на території України є понад 5000 замків. Чи не привід це познайомитись з ними ближче, адже замки – це не лише пізнавально про історію, це ще й романтично та казково. При чому, такі екскурсії подобаються не лише дорослим, а і дітям. Для дівчаток замки - визначні місця України, де проживали принцеси. А для хлопчиків – де лицарі боролись зі злими ворогами. В список основних варто включити – Кам’янець-Подільський замок, Замок Любарта в Луцьку, Олеський замок, Замок Паланок на Закарпатті, Підгорецький замок, Хотинський замок та багато інших. Декілька з відомих можна відвідати за один день.
  2. Якщо вас більше цікавлять визначні місця України, то тут акцент варто ставити на маєтки та палаци. Всі вони пов’язані не лише з українською, а й світовою історією, є справжніми витворами мистецтва. Сюди ми віднесемо Резиденція митрополитів Буковини і Далмації у Чернівцях, Маріїнський палац у Києві, Палац Качанівка за 170 км від столиці, Палац Розумовських в Батурині та багато інших. Навіть, прогулюючись Площею Ринок у Львові, ви можете побачити ряд палаців та маєтків видатних вельмож.
  3. Не лише рукотворні туристичні місця в Україні ваблять туристів. У нас є безліч природних заповідників, які неповторні у своїй красі. Більшість з них краще відвідувати у теплу пору року. Хоча в подорожах, наприклад, взимку також є певна особлива атмосфера. Якщо мова йде про столицю, то тут треба відзначити Ландшафтний парк в Буках. Красою первозданної природи можна насолодитись, відвідавши Гранітний каньйон на річці Гірський Тікич, Долину нарцисів, Озеро Синевир, Озеро Світязь і Шацькі озера, Дністровський каньйон. Також у цей перелік обов’язково варто додати Національний дендрологічний парк Софіївка, Асканію-Нову, Говерлу і Чорногірський хребет.

Який би об’єкт ви не обрали для наступної подорожі: природу, замки чи їх поєднання – наші менеджери обов’язково підберуть найкращий варіант.