Осінній відпочинок 2024

Осінній відпочинок 2024

10 напрямків для відпочинку восени

Літо пішло, але це не означає, що можливість відпочинку вже втрачена. Ось кілька напрямків, особливо привабливих для поїздки у відпустку в осінні місяці:

Дубровник

Це хорватське місто, розташоване на узбережжі Адріатичного моря, воно не є таким популярним місцем для пляжного відпочинку, завдяки цьому ціни тут не дуже високі навіть в сезон. У вересні та жовтні тут все ще тепло, але немає натовпу, і можна спокійно насолоджуватися приємними осінніми променями, занурившись в атмосферу історичного міста.

Тоскана

Вона чудова в вересні і жовтні з кількох причин: там все ще тепло; італійські туристи пішли; новий урожай винограду зібраний. А це означає, що пасторальний пейзаж пожвавлений різними фестивалями винограду і вина зробить Ваш відпочинок не забутнім і яскравим.

Мюнхен

Мюнхен і Октоберфест, найбільший і найвідоміший фестиваль пива в світі, він уже має багато послідовників по всьому світу, але так він ніде не організований, як в Мюнхені. Фестиваль зазвичай проводиться в кінці вересня і триває близько двох тижнів. Він вітає своїх відвідувачів великою кількістю пива, музики, місцевих страв і неперевершеною атмосферою.

Марокко

У Марокко влітку занадто жарко, особливо на знаменитих міських ринках, де стоїть нестерпна спека. Кращий час для подорожі в Марокко - це осінь, коли відчувається приємний бриз Атлаських гір і ще можна засмагати.

Сицилія

Сицилія, пропонує чудове поєднання історичних пам'яток і прекрасних пляжів. У вересні та жовтні тут все ще можна чудово засмагнути, без ризику отримати сильний сонячний опік. Крім того, погода підходить для культурного туризму.

Париж

Саме осінь вважається найромантичнішим сезоном для відвідування міста Бонапарта, Гюго і Руссо. Основна частина туристів вже роз'їхалася по своїм рідним країнам, а місто кохання продовжує приваблювати своєю романтикою.

Осінній Париж умиротворений і спокійний. Тут немає гучних карнавалів або яскравих маскарадів. Столиця Франції кличе своєю природою, золотистими відтінками листя дерев на тлі похмурого сірого фону площ і замків.

Кіпр

На Кіпрі найтепліший середземноморський клімат, острів пропонує відмінні можливості для сімей, які шукають теплий гарний, затишний відпочинок за помірними цінами. Це ще одне місце, куди можна втекти від темних і дощових осінніх днів. Крім того, на острові з вересня по листопад проводяться різні музичні фестивалі.

Відень

Це місто, яке заслуговує на те, щоб його відвідували в усі пори року. У вересні та жовтні можна насолоджуватися осінніми квітами прекрасних садів і максимально використовувати знамените колесо огляду. Відень - одне з кращих місць, де можна відпочити в листопаді, тому що листопад - це початок традиційних різдвяних базарів, де можна спробувати відомі австрійські тістечка.

Мальта

Навряд чи, Ви вдасться знайти ліпше місце для прийняття розслаблюючих сонячних ванн, ніж на Мальті восени. Дивно, але цей острів переживає щось на зразок другої весни, в ті кілька місяців після спекотного літа. Тепла морська вода, блакитне небо багато зелені, просто ідеально підходить, для відпочинку.

Болгарія

Не слід забувати, що Болгарія також є прекрасним місцем для відпочинку восени. На початку вересня, все ще можна купатися в морі, особливо на південному узбережжі Чорного моря, ціни низькі, людей практично немає, що може бути краще?

Вересень, жовтень і листопад відмінно підходять для культурного та історичного туризму в багатьох містах Європи.