Підбираємо відпочинок за кордоном недорого

Підбираємо відпочинок за кордоном недорого

Відпустка за кордоном не повинна бути дорогою. Якщо ви не плануєте витрачати тисячі доларів на поїздку до моря і шукаєте дешевий відпочинок за кордоном 2022, то обов’язково зверніться до менеджерів компанії "ЄвроТур" Львів. Вони обов’язково підберуть цікаві пропозиції.

Бюджетний відпочинок за кордоном 2022 – декілька достойних варіантів

Ми перевірили, які привабливі місця відпочинку пропонують найкращу ціну та як організувати найдешевші поїздки за кордон.

  1. Болгарія- найдешевший відпочинок за кордоном 2022. Уже багато років поспіль Болгарія – один з найпопулярніших напрямків для літнього відпочинку серед українців. Країна не лише заохочує доступними цінами, а європейським рівнем обслуговування, сприятливим кліматом і цікавими екскурсіями. Це країна, де зустрічаються три культури - слов'янська, балканська та арабська. Болгарія завойовує серця туристів чистими золотистими пляжами, усамітненими затоками та своєрідним кліматом, якого ви не можете знайти деінде. Крім того, сонячна, яка погода панує тут ціле літо, та чудові види - все за низькими цінами.
  2. Албанія- природна перлина посеред Середземномор'я. Ця маленька країна на Балканах досі була відома лише найдосвідченішим мандрівникам, які люблять досліджувати невідкриті куточки Європи. Але це починає змінюватися - і Албанія перетворюється на унікальне місце відпочинку. 362 кілометри берегової лінії на Середземному, Іонічному та Адріатичному морях приваблює своєю природністю - чистими, піщаними пляжами, кришталевими водами та захоплюючими ландшафтами. Поки напрямок ще не настільки «розкручений», готелі намагаються залучити клієнтів доступними цінами, що відкриває для нас можливість організувати відпочинок за кордоном недорого.
  3. Чорногорія- балканський дорогоцінний камінь. Спекотне літо, мальовничі пляжі (серед них найдовший пляж на Балканах), кришталево чисті води Адріатичного моря, численні пам'ятки та сучасні курорти, що спокушають низькими цінами - це, мабуть, достатньо причин відвідати Чорногорію, якщо ви шукаєте відпочинок за кордоном дешево. Ця маленька країна - справжній балканський самоцвіт, природна, незаймана туристичною галуззю. Чорногорська Рив'єра порадує абсолютно всіх - бухта, оточена горами, пам'ятники в Котарі, модні курорти Будва та Ульцинь - ідеальне місце для відпочинку.

Це далеко не повний перелік місць, де можна гарно і недорого відпочити. Також можна розглянути Туреччину, Єгипет, країни Європи. Тут основне – правильно розставити пріоритети.