Про нас

Про нас

Туристична компанія «ЄвроТур» Львів, рада вітати Вас на нашому сайті !

Чому саме ,,ЄвроТур,, Львів.? Наша туристична компанія працює з 2005 року і за цей час ми допомогли багатьом львів’янам (і не тільки) здійснити свої заповітні мрії і побачити країни, які раніше вони відвідували лише увісні. Ви мрієте взимку про теплі сонячні промені або ж влітку про засніжені гірськолижні курорти - наша туристична компанія, готова задовільнити будь-яке Ваше бажання.

важливо.!!!

На нашому сайті, є пошук турів, звичайних і гарячих. Ви маєте можливість, знайти для себе тур який відповідає всім Вашим вимогам. Також для Вас є можливість, оплатити і забронювати вибраний тур самостійно.

Високий рівень обслуговування, підтверджений відгуками клієнтів.

Звертайтеся до нас, і ми підберемо Вам оптимальний варіант подорожі, що відповідає Вашим запитам і можливостям, незалежно від того, стандартний це тур або складна індивідуальна програма, Ваш бюджет, буде мінімальним. Якщо Ви бажаєте відвідати якусь певну країну, то ми готові здійснити Вашу мрію. Наші менеджери, підберуть маршрут і екскурсійну програму, враховуючи Ваші побажання та інтереси. Ви хочете просто відпочити на пляжі..? Ми підберемо Вам комфортний готель, що відповідає Вашим запитам... Вам необхідно зняти стрес, отримати заряд бадьорості і здоров'я..? Ми запропонуємо Вам тури з лікуванням, або програму зі СПА та талассотерапією. А, може бути, що Ви збираєтеся у весільну подорож, круїз, ділову поїздку..? Якими б не були Ваші потреби і вимоги - туристична компанія "ЄвроТур" Львів задовільнить всі Ваші потреби, і зробить Ваш відпочинок, воістину чудовим і незабутнім.!!!

Професіоналізм наших співробітників, підтверджений постійним ростом продаж та дзвінків у клієнтську службу компанії.

Менеджери нашої компанії завжди в курсі змін, що відбуваються в туристичній індустрії, постійно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє їм надавати повну, правдиву та перевірену інформацію, що до обраної Вами країни, курорту, готелю... Під час відпочинку, Ви завжди можете розраховувати на нашу цілодобову допомогу та підтримку в разі виникнення будь яких проблем, чи питань.!

Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Ми регулярно проводимо моніторинг туристичного ринку і впевнені - наш клієнт отримує максимально високий рівень обслуговування при мінімальній вартості туру. Для нашої компанії важливий кожен клієнт, тому, ми застосовуємо індивідуальний підхід і враховуємо всі побажання своїх клієнтів. Ми завжди раді бачити у себе постійних клієнтів і з великою радістю зустрічаємо нових. На нашому сайті представлено широкий вибір ,,Гарячих путівок,, чи, ,,Раннього бронювання,, які дозволяють Вам отримати відпочинок своєї мрії за найнижчою ціною.!!!

Ласкаво просимо у світ відпочинку з ТК «ЄвроТур» Львів !!!

тел. +38 (067) 676 15 41 м. Львів вул. Залізнична 12