Страхування туристів для виїзду за кордон

Страхування туристів для виїзду за кордон

Усе що потрібно знати про страхування туристів під час подорожі

Найважливішим елементом страхування подорожей є вартість лікування. Під час подорожі по Європі рекомендована гарантована сума повинна становити не менше 30000 євро. Купуючи поліс, слід брати до уваги не ціну, а обсяг захисту, який повинен бути адаптований до мети та місця відправлення та кількості його учасників. Тільки у такому випадку страховка для виїзду за кордон дійсно буде страхувати життя, а не дійсною лише на папері.

Навіщо потрібне страхування туристів під час подорожі?

Страхування подорожуючих за кордон захищає їх від непередбачених витрат. Лікування за кордоном, повернення в країну після аварії, реабілітація, відпустка, скорочена прикрою подією, викрадений багаж, затримка літака - все це приносить додаткові, часто достатньо незначні витрати. Шкода витрачати на них власні гроші. Краще вкласти кілька сотень гривень зараз, аніж заплатити пізніше тисячі євро або доларів.

Страховка для виїзду за кордон від А до Я. Як правильно вибрати туристичне страхування?


  • Найважливішим елементом туристичної політики є вартість лікування - зрештою, можливі проблеми зі здоров’ям можуть вразити нас найбільше. Медичні візити, госпіталізація, ліки, медичні товари, зворотний транспорт до країни, санітарний транспорт - перелік усіх медичних послуг, за які доводиться платити, зайняв би багато часу. Тому політика подорожей захищає насамперед від цих витрат: страховик покриває витрати на лікування до гарантованої суми. В Європі, де частково безкоштовну медичну допомогу надає Європейська картка медичного страхування (ekuz), мінімальна безпечна гарантована - 20 000 євро, а рекомендована - 30 000 євро. При поїздці за межі Старого континенту в ідеалі його слід збільшити до мінімум 60 000 євро.

  • Вирушаючи до країн, які славляться високими витратами на лікування (наприклад, США, Канада чи Австралія), хорошим рішенням може бути варіант без гарантованої суми (всі витрати на лікування оплачуються, без будь-яких обмежень). Особи, у яких діагностовано постійне захворювання, повинні розширити покриття допомоги "хронічних захворювань" (страховик бере додаткову премію за підвищений ризик), деякі товариства також вимагають додаткову оплату від вагітних жінок.

Застереження для відпочиваючих та лижників щодо алкоголю

У кожному договорі страхування є т.зв. пункт про алкоголь, в якому вказано, чи покриває страховка витрати на лікування та страхування від нещасного випадку у стані алкогольного сп’яніння. Зазвичай покривання таких витрат страховкою не передбачене.

Де оформити страховку для виїзду за кордон?

Звернувшись до менеджерів компанії «ЄвроТур» Львів, ви можете бути впевнені, що ми підберемо оптимальне страхування туристів під час подорожі. Співпрацюємо лише з перевіреними страховими компаніями, які мають значний досвід роботи у даній сфері.