Тури в Європу зі Львова

Тури в Європу зі Львова

Тур в Європу зі Львова на будь-яку пору року

Для людей, які не уявляють своє життя без подорожей, ми підготували цікаві тури по Європі 2022, в залежності від пори року, коли ви плануєте поїздку.

Тури зі Львова в Європу:

  1. Січень - Іспанія / Фінляндія. Відвідати міста в пік зими - не велике задоволення, тому в січні найкраще їхати в теплі країни ... Наприклад, до Іспанії! У Барселоні найменше туристів за рік, і ви можете розраховувати на спокійне відвідування найвідоміших пам’яток, плюс сонячну погоду та температуру на кілька градусів вище, ніж в Україні. Підбираючи тури у Європу зі Львова взимку також можна поступатися зимі та морозам, їдучи до найхолодніших регіонів Європи, наприклад до Фінляндії чи Норвегії. Тоді у вас є унікальний шанс побачити полярне сяйво і побути наодинці з ним: небагато людей здійснюють зимові подорожі на далеку північ.
  2. Лютий – Греція. Коли всі катаються на лижах і насолоджуються зимовим божевіллям, настав час поїхати до Греції. Ми не можемо по-справжньому розраховувати на спекотні дні, але принаймні в знаменитих пам’ятках буде менше людей, ніж зазвичай. На курортах деякі готелі можуть бути закритими, але там будуть відкриті ресторани, які відвідують жителі: це означає кращу їжу за значно нижчими цінами.
  3. Березень - катання на лижах в Альпах. У березні обов’язково катайтеся на лижах! Сезон закінчується, тому ціни дуже привабливі, людей на схилах менше, а погода прекрасна. Більшість великих курортів в Альпах ще засніжені, тому можете бути впевнені, що відпустка вдасться.
  4. Квітень – Італія. Квітень в Італії чудовий. Це взагалі один з найкращих місяців, щоб здійснити тури по Європі 2022. Настав момент, коли у всій країні настає тепло, погода просто чудова (у Флоренції близько 20-23 градусів, у Римі ще тепліше) і туристів трохи менше, особливо у менших містах. Квітень та жовтень - найкращі дати для Італії.
  5. Травень – Хорватія. Сезон відпусток повільно починається, але травень - ідеальний час для Хорватії. У деяких місцях ви вже можете дозволити собі перші купання та, звичайно, позасмагати на пляжі. Це також хороший час для вивчення країни, адже сонце не так сильно пече - і в Хорватії дійсно є що вивчити!
  6. Літні місяці – час відпусток. Європа пропонує на вибір величезну кількість напрямків, серед яких ви легко підберете оптимальних варіант. Тут Болгарія, Чорногорія, Італія, Іспанія, Канарські острови і т.д.
  7. Вересень – Сардинія. Немає кращого часу для Сардинії (та інших середземноморських островів), ніж вересень, адже погода чудова і сезон закінчився. Готелі дешевші, вода дуже тепла, ви зможете насолодитися літом на сто відсотків!
  8. Жовтень: Португалія. Осінь - ідеальний час для відвідування Португалії. Тоді вода в океані ще тепла, але спека не така страшна, як влітку (а влітку - +40). Тож можна купатись, можна відвідати культурні міста, можна відпочити. І Порто, і Лісабон, і, звичайно, Алгарве - хороший вибір у жовтні!
  9. Листопад – Шотландія. Шотландія в листопаді звучить екстремально, але якщо ви хочете пригоди, це саме там. Дорожній проїзд через Шотландію - це мрія: озера, чарівні замки, великі простори ... Крім того, район Пертшир вважається одним з найкрасивіших місць Європи для милування барвистими осінніми пейзажами.
  10. Грудень - різдвяні ринки! Барвисті вогні, глінтвейн, запах ялинок: кому не подобаються різдвяні ринки? Майже кожне велике місто Європи організовує свій ринок. Користуються популярністю недорогі тури в Європу у Відень, хоча, мабуть, найкращі ринки - у Загребі, Страсбурзі та Кольмарі (Франція).

Якщо ви вагаєтесь, які тури зі Львова в Європу підібрати, то звертайтеся до менеджерів компанії "ЄвроТур" Львів.