Види турів

Види турів

Відпочинок на морі, VIP відпочинок, гірськолижні тури, морські круїзи, відпочинок і екскурсійні тури по Україні, відпочинок для дітей, автобусні тури країнами Європи, комбіновані тури (екскурсії +морський відпочинок), екзотичний відпочинок (Таїланд, Мальдіви, Шрі Ланка, Сейшели, Домінікана, Куба та ін.).

Ми пропонуємо класичні пакетні тури по Європі, Азії, Африці, Океанії. Вам залишається тільки визначилися з країною, що Ви хочете отримати від відпочинку: погрітися на сонечку, попірнати в морі чи покататися на лижах. Потім Вам слід вибрати готель серед запропонованих нами, екскурсії, які Вам прийдуться до смаку і все ... ви вже там і мрії здійснюються.

Неможливо не згадати про такий вид відпочинку як про морський. Наша туристична компанія пропонує різні морські та річкові круїзи. Подорожуючи з нами у Вас з'явиться можливість відчути життя справжніх аристократів, а також лише за один тур Ви зможете поєднати непоєднуване, наприклад, жаркий клімат Каїра, з його дрібними перешийками вулиць, і величний Рим. Круїз - це найвдаліший спосіб отримати незабутні відчуття.