Відпочинок в Албанії зі Львова 2024

Албанія

Гарячі тури в Албанію зі Львова 2024

Тепла пора року завжди швидко минає. Як затримати її на 300 днів? Організувати відпочинок в Албанії. Саме стільки тут тримається пляжна пора. Країна Балканського півострова не висвітлюється в путівниках елітними курортними чи розрекламованими місцями. Але здатна здивувати найвибагливіших гостей.

відпочинок в албанії

Вигідно та швидко

Подарує Албанія відпочинок на морі і в горах. Тут кожен знайде заняття по своєму темпераменту і вподобаннях. Хайкинг, трекінг, походи по непрохідних лісах з інструктором чи самостійно - екстрим, подих свободи подалі цивілізації, мінімальний збиток комфорту в поселеннях місцевих жителів чи максимум сервісу в готелі по системі «все включено».

Готує Албанія відпочинок різнобарвний, а ціни мінімальні. Туризм тут тільки набирає обертів, тому спішіть отримати море вражень по оптимальній вартості. Палаючі тури допоможуть примножити заощадження, адже ціна на них може знижуватись майже на 40% від початкової!

Готельні комплекси пропонують чудові умови для відпочиваючих з дітьми, сім’ями чи закоханих пар.

Популярність чи незвіданість.?

албанія море

Чому варто замовити тури в Албанію.?

  1. Чиста, незаймана природа. Еко-відпочинок в місці, де немає промислових об’єктів, неймовірні каньйони, льодовикові озера, Албанські Альпи та водоспади
  2. Безвізові подорожі. Без додаткової документальної тяганини українці легко можуть перебувати в країні протягом 90 днів.
  3. Багата культурна спадщина: сюрреалістичні бункері часів війни (понад 700!), фортеця Розафа, портове містечко Дуррес, Аполлонія, мальовниче озеро Охрід, місто-музей Берат та ін.
  4. Радушна гостинність. Туристи в цій країні поки що рідкість, тому до гостей в «країні орлів» особливе шанобливе ставлення, сервіс на вищому рівні.
  5. Калейдоскоп занять. Зустріч Іонічного і Адріатичного моря, гори, ліси - є все для активного дозвілля та лінивих пляжних посиденьок.

Завдяки нашій компанії ЄвроТур доступна Албанія зі Львова. Ми підберемо найкращу пропозицію в рамках виділеного бюджету. Ми можемо знайти тур в найвідоміші курорти напрямку - Дуррес, відомий римським амфітеатром та мозаїчною церквою IX ст., Саранду, місто Албанської Рив'єри, яке заховалось в підковоподібній бухті з мальовничими краєвидами (море та оливковий гай), бухти Влера для відпочинку з дітьми та Ксамиль з білим піском та бірюзовим Іонічним морем. Це найрозвиненіші курорти країни, тому готелі будуть найкращі.

тури в албанію

Курорти Албанії

Ксаміл

Дурес

Вльора

✈ Скільки триває пляжний сезон у Албанії.?

Майже увесь рік, а саме 300 днів.

✈ Чому варто замовити тури в Албанію?

Причин декілька: чиста незаймана природа, безвізові подорожі, багата культурна спадщина, радушна гостинність, калейдоскоп занять.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12

#відпочинок в Албанії

#відпочинок в Албанії зі Львова

#відпочинок в Албанії з Львова

#відпочинок в Албанії з Польщі

#гарячі тури в Албанію

#гарячі тури в Албанію зі Львова

#гарячі тури в Албанію з Польщі

#гарячі путівки в Албанію

#гарячі путівки в Албанію зі Львова

#гарячі путівки в Албанію з Львова

#гарячі путівки в Албанію з Польщі

#тури в Албанію зі Львова

#путівки в Албанію зі Львова

#тури в Албанію з Польщі

#путівки в Албанію з Польщі

#готелі в Албанії

#курорти в Албанії

#відпочинок на морі в Албанії

#відпочинок на морі в Албанії зі Львова

#відпочинок на морі в Албанії з Польщі

#пляжний відпочинок на морі в Албанії

#пляжний відпочинок в Албанії

#тури на курорти Албанії зі Львова

#гарячі тури на курорти Албанії зі Львова