Гарячі путівки в Болгарію 2024

Болгарія

Гарячі путівки в Болгарію - найкращі ціни у нас

Нарешті настала довгоочікувана пора відпусток! Курорти всього світу відкривають гостинно двері для туристів нашої країни. Щоб отримати колосальне задоволення від пляжів та блакиті Чорного моря, варто спланувати відпочинок в Болгарії.

Навіщо шукати пляжі на тому ж морі, що омиває нашу країну? Той же клімат, але повірте, рівень сервісу та обслуговування на щабель вищий. А вартість послуг вигідніша, ніж у вітчизняних здравницях. Парадокс, але правда.

відпочинок в болгарії

Підберемо найкращі путівки в Болгарію саме для вас

Путівки в Болгарію - це не просто переліт, трансфер в конкретний готель і 7-10 ночей відпочинку. Це багатогранна екскурсійна програма, насичені дні активністю та пізнанням нового, споглядання краси місцевої природи (гори, тепле море з піщаними пляжами).

За вигідною ціною ви отримуєте максимум користі:

  • відкриєте для себе чудову країну;
  • гарячі тури в Болгарію дозволяють заощадити сімейний бюджет;
  • ніяких турбот і хвилювань - туристична компанія бере на себе всі зобов’язання стосовно пошуку, відправлення вас на курорт, зебезпечує консультаційний супровід протягом вашого перебування в іншій країні;
  • швидку реакцію на ваш запит. Будьте готові до вильоту на курорт через 2-3 дні після звернення до туроператора. Саме в цей час найбільша вірогідність появи палаючих пропозицій.

болгарія відпочинок

Відпочинок в Болгарії від ТК ЄвроТур Львів не економимо на емоціях

Казкові пляжі Золотих Пісків, Сонячного Берега, незабутній колорит музею під відкритим небом, точніше цілого міста Несебра, Ботанічний сад Балчика, Феноменальний Кам’яний ліс та монастир Аладжа у Варні - все це Болгарія. Тури сюди гарантують чимало розваг.

Прибічники «лінивого» відпочинку можуть вдосталь насолодитись сонячними ваннами, теплом моря. Шукачі адреналіну та нових вражень знайдуть безліч занять водним спортом на курортах Албени: парашути, банани, лижі, мотоцикли. Закоханих романтиків порадують прогулянки пароплавом вздовж берегів, оповитих віковими легендами.

болгарія зі львова

Сьогодні став доступним відпочинок в Болгарії зі Львова, дякуючи туристичній компанії ЄвроТур Львів. Для вашої безтурботності саме тут знайдуть найкращі пропозиції туроператорів, підберуть категорію готелю з системою обслуговування «все включено».

Бережіть свої сили. Не витрачайте даремно енергію на хвилювання і самостійне бронювання квитків на літак, домовленості з представниками готелю. Залиште повсякденну рутину вдома, а туристична компанія ЄвроТур Львів попіклується, щоб ви змогли наповнитись енергією легко, отримали купу враження та приємних спогадів.

Звикли не планувати, отримувати задоволення від спонтанних приємностей? Звертайтесь вже зараз до спеціалістів своєї справи, вони підшукають цікаву пропозицію для вашого наповнення.

путівки в болгарію

Як замовити тур в Болгарію або сімейний відпочинок в Болгарії за приємною ціною

Зв'яжіться з нами за телефоном або завітайте в офіс нашої турагенції і наші менеджери підберуть для вас та вашої сім'ї найкращий тур в Болгарію!

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12

#відпочинок в Болгарії

#відпочинок в Болгарії зі Львова

#відпочинок в Болгарії з Львова

#відпочинок в Болгарії з Польщі

#гарячі тури в Болгарію

#гарячі тури в Болгарію зі Львова

#гарячі тури в Болгарію з Польщі

#гарячі путівки в Болгарію

#гарячі путівки в Болгарію зі Львова

#гарячі путівки в Болгарію з Львова

#гарячі путівки в Болгарію з Польщі

#тури в Болгарію зі Львова

#путівки в Болгарію зі Львова

#тури в Болгарію з Польщі

#путівки в Болгарію з Польщі

#готелі в Болгарії

#курорти в Болгарії

#відпочинок на морі в Болгарії

#відпочинок на морі в Болгарії зі Львова

#відпочинок на морі в Болгарії з Польщі

#пляжний відпочинок на морі в Болгарії

#пляжний відпочинок в Болгарії

#тури на курорти Болгарії зі Львова

#гарячі тури на курорти Болгарії зі Львова