Тури в Хорватію зі Львова

Хорватія

Відпочинок в Хорватії зі Львова

Країна в північній частині Балкан вражає поєднанням ландшафтних красот. Тут Адріатичне море тягнеться повз тонку смужку узбережжя, а в Середземномор’ї зустрічаються могутні Альпи та історична Паннонія.

Відпочинок в Хорватії влучно характеризується еко-туризмом:

  • найчистіше тепле море;
  • ідеальні пляжі - в основному з галькою, або плитами. Інколи зустрічаються піщані;
  • сотні островів з унікальним підводним світом.

хорватія відпочинок

Континентальна Хорватія відпочинок пропонує на лоні природи з її незайманою красою: гірські річки могутніми потоками стікають в ущелини, лісові простори з віковими соснами облямовують мальовничі озера та термальні джерела.

За різними враженнями на конкретний курорт

Напрямок став дуже популярний серед європейських туристів, про що свідчать їх задоволені відгуки. Не дивно, адже в одному місці зосереджено все для активного, пляжного, пізнавального відпочинку. Путівки в Хорватію дорожчають в літній період, але значно заощадити допоможуть гарячі пропозиції.

Це пакети послуг по системі «все включено»:

  • знімають з вас тягар пошуку авіаквитків, рейсів;
  • гарантують заселення в надійний готель заявленої категорії;
  • відправлення в чітко вказану дату без затримок.

відпочинок в хорватії

Гарячі тури в Хорватію передбачають відправлення в 3 курортні зони:

  1. Південна Далмація. Пляжі, острови, вода і могутні багатовікові гори - гармонійне поєднання для наповненого відпочинку. Тут розташований пам'ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - древнє місто Дубровник.
  2. Середня Далмація. Найпопулярніші міста Спліт, Трогір, Шибеник, Макарська (столиця Макарської рів’єри), Башка-Вода з буйством культурних та архітектурних пам’яток. Підходять для відпочинку з дітьми, адже галькові пляжі пологі, зі зручним входом в море. В регіоні є мальовничий острів Брач - улюблене місце віндсерферів;
  3. Півострів Істрія. Кришталева вода на пляжах в динамічному Поречі або романтичному Ровені чарує і приваблює.

відпочинок у хорватії

Швидкі пошуки за вигідну вартість

Завдяки компанії ЄвроТур зникають всі кордони - тепер доступна Хорватія зі Львова. Декілька годин польоту і ви вже в реальності бачите мальовничі краєвиди. Достатньо залишити заявку на сайті з переліком вимог стосовно категорії готелю, сервісу, кількості туристів і граничного бюджету. Наші менеджери підберуть найкращі пропозиції туроператорів.

Хочете пляжні розваги, дискотеки чи відвідати колоритний рибний ринок для гастротуризму (купили і тут же приготували за старовинними рецептами)? Ми знайдемо кращий курорт під ваші бажання!

хорватія море

✈ Як знайти дешеві тури на море?

Не обов’язково чекати літа, щоб підібрати вигідні та цікаві тури у Хорватію зі Львова. Практика минулих років показує, що бронювати найдешевший літній відпочинок у Хорватію краще заздалегідь.

✈ Куди поїхати у гарячий тур зі Львова?

У Хорватію, де вас чекає сонячна та спекотна погода, лазур, тепла вода, мальовничі пляжі, екскурсійні тури, а також професійне обслуговування готелів та багато атракціонів.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12