Відпочинок на Кубі зі Львова 2024

Куба

Гарячі тури на Кубу зі Львова 2024

Це острівна країна, яка розташована в Карибському морі, дуже популярна серед туристів вже протягом багатьох років. Країна складається з численних островів: найбільшого Куби та низки менших, які його оточують, наприклад, Ісла-де-ла-Хувентуд. Народ цієї країни відкритий і веселий. Відпочинок на Кубі - чудовий вибір для людей, які хочуть побувати в екзотичній країні, повній райських пляжів, інтригуючих місць, яскравої латиноамериканської музики. А ще Куба знаменита найкращими сигарами.

Клімат на Кубі

Тури на КубуВарадеро, Куба

Куба знаходиться в зоні спекотного субтропічного клімату. Сухий сезон - з листопада по квітень, і це найкращий час, коли варто бронювати відпочинок на Кубі - середня температура повітря протягом дня 27⁰С, дощі рідкісні, а дні сонячні. Води Карибського моря цілий рік теплі. У мілководних регіонах температура води перевищує 30⁰С.

Тури на Кубу: що треба подивитись

відпочинок на кубі

  1. Обов’язковою для відвідування під час будь-якої поїздки на Кубу є її столиця - Гавана. Вона вражає своєю архітектурою в колоніальному стилі та такими чудовими пам'ятками, як собор Сан-Крістобаль. Старе місто Гавани, La Habana Vieja, входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті вирує життя. Після настання темряви веселощі починаються з ритмів сальси, румби та мамби, які пропонують численні клуби та таверни. У Гавані ви також можете відвідати Партагас, фабрику сигар ручної роботи, і помилуватися водами Мексиканської затоки, гуляючи вздовж набережної.
  2. Перебуваючи на Кубі, варто поїхати до західної провінції Пінар-дель-Ріо, де масово вирощують тютюн.
  3. Для тих, хто любить досліджувати печери, чекає долина Валле де Віньялес - дослідники побачать, серед іншого, знамениту печеру Куева-дель-Індіо, а також фрески "Де ла Преісторія", замовлену ​​Фіделем Кастро в середині ХХ століття.
  4. Якщо вас завжди цікавила Куба, відпочинок у цій країні - чудова можливість побачити найкращі курорти. Найпопулярнішим є Варадеро, розташований на півострові Гікакос. Туристи в захваті від його прекрасних пляжів, ресторанів, де подають місцеві делікатеси, сучасного дельфінарію та полів для гольфу.
  5. Відвідуючи Кубу, також варто поїхати на менші острови, в т.ч. Кайо Санта-Марія та Кайо Коко. Вони вражають білими пляжами, кораловими рифами та всюдисущою екзотикою.

путівка на кубу

Такою Кубу ви запам’ятаєте. Відпочинок тут - незабутня пригода, яку для вас організують менеджери компанії «ЄвроТур» Львів.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12