Тури на Кіпр зі Львова

Кіпр

Відпочинок на Кіпрі зі Львова

В Середземному морі розкинувся мальовничий острів Кіпр. Путівки в цьому напрямку є в будь-який сезон. Влітку чи восени на море, взимку на екскурсію і в гастротури - туристи будуть раді такому відпочинку.

Острів контрастів та панування природи: золотисті пляжі, дрібний, оксамитовий пісок, чарівні гори, п’янке гірське повітря з тонким хвойним ароматом. На Кіпрі історія і сучасність переплітається тісним зв’язком. Якщо сонечко не радує в похмурий день, завжди є можливість відволіктись від реальності в старовинних поселеннях чи ультра сучасних розважальних клубах. Заінтригували? А ще відпочинок на Кіпрі може бути доступним. Надійний спосіб економії - гарячі путівки.

кіпр відпочинок

Чому «гарячі».?

Це пропозиції, актуальність котрих має невеликий проміжок часу - 2-3 дні або, навіть лічені години. Туроператору необхідно швидко дозаповнити літак, готель, щоб не зірвати контракт з партнерами або не залишитись в негативній динаміці прибутковості.

кіпр зі львова

Для туриста палаючі тури на Кіпр - це:

  1. Збереження часу.
  2. Економія коштів.
  3. Мінімум зусиль. А при системі «все включено» ця перевага з вами протягом всієї відпустки. навіть з дітьми вам вдасться відпочити сповна від рутинних справ.

відпочинок на кіпрі

Популярні міста на Кіпрі

Путівки на Кіпр гарантують вам чудовий відпочинок, насичене нічне життя та цікаву екскурсійну програму. Кожен курорт привабливий по-своєму:

  • Ларнака зі славнозвісною пальмовою набережною Финикудес, вервечкою барів, дайвінг-центрами біля затонулих кораблів;
  • Айя-напа. Мальовниче містечко потопає в зелені, а дари моря оздоровлюють, омолоджують, годують та розважають туристів. Чудова їжа, цікаві розваги, візуальна естетика краєвидів;
  • Пафос. Саме тут купальні міфічної Афродіти, котрі принесуть молодість і красу кожному, хто зануриться в них. А архітектурі і пам’ятках культ цій богині;
  • Лімассол. Старрвинність замків, музеї Середньовіччя перекликаються з сучасним мистецвом відомих скульпторів, модних готелів урбаністиного стилю. Пляжі з золотим піском дадуть перепочити від численних екскурсій;
  • Протарас. Соснові ліси, інжирні насадження, кришталево чисте море і доступні навіть малечі пляжі з пологим берегом.

Допоможе відправитись на Кіпр зі Львова компанія «Євро Тур». Тут попіклуються, щоб подорож була для вас безтурботною та безпечною. Вже через 3 години після вильоту ви зможете поринути в релакс, насолоду та драйв курортної тусовки.

Кіпр тури

✈ Які цікаві народні свята варто відвідати на Кіпрі?

"Свято фіг" в селі Закакі поблизу Лімассола, "Ярмарок квітів" в Пафосі, Фестиваль народного танцю в Лімассолі, щорічний винний фестиваль.

✈ Узбережжя якого моря найкраще для відпочинку на Кіпрі?

Узбережжя Кіпрського моря славиться найтеплішою і солоною водою в Середземномор'ї. Водойма прогрівається до +27 ° С влітку і охолоджується до + 18 ° С взимку.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12