Відпочинок в Ізраїлі зі Львова 2024

Ізраїль

Гарячі тури в Ізраїль зі Львова 2024

Ізраїль - це країна, де прихильники духовного світу досліджуватимуть таємниці віри, а люди, які люблять активне нічне життя будуть приємно здивовані розвагами в Тель-Авіві. Завдяки своїй неоднорідній природі, країна забезпечить відвідувачів унікальним досвідом. Тури в Ізраїль 2021 потрібно підбирати, враховуючи власні вподобання.

Тури в Ізраїль

Ізраїль - країна на Близькому Сході. Він розташований у Західній Азії, на східному березі Середземного моря. Країна є колискою релігії. Під час відпустки варто відвідати Єрусалим! Приголомшливе місто та столиця країни, воно об’єднує туристів з усього світу. Визначною пам'яткою є Стіна плачу - залишок храму в Єрусалимі, зруйнований римлянами.

Якщо ви хочете відчути справжню природу Єрусалиму, вам слід вийти за стіни Старого міста. Ви можете розпочати свою екскурсію з походу до Оливної гори. Саме тут ви можете побачити Старе місто та Купол скелі. Сад Гефсиманії повинен стати ще однією родзинкою вашої відпустки. Зарослий оливковими деревами, він дивує простотою і скромністю. Саме там Христос провів ніч перед своїм розп’яттям. Оливковим деревам, що ростуть у парку, біля 800 років!

Тур в Ізраїль зі Львова: що варто подивитися.?

тур в ізраїль зі львова

  1. Відвідуючи Єрусалим, прогуляйтесь вулицею Via Dolorosa. Сьогодні це жваве місце торгівлі місцевих продавців та невеликих магазинів, а колись було місцем останньої подорожі Ісуса Єрусалимом. Столиця характеризується незвичайним ландшафтом. Розташоване місто на висоті 580 метрів над рівнем моря, це дозволяє туристам швидко подорожувати до Мертвого моря. Плавання у цій водоймі займе лише кілька хвилин - щільна вода виштовхує тіло на поверхню, тому рекомендується повільно дрейфувати в положенні лежачи.
  2. Проводячи свій відпочинок в Ізраїлі, варто відвідати Кесарію - колишнє місце перебування Понтія Пілата. Кесарія розташована поблизу Середземного моря, тому всі любителі водних атракціонів під час відпустки зможуть насолодитися багатогодинними водними купаннями та сонячними ваннами. Відпочивши в готелі, рекомендуємо побачати старовинний театр та залишки кількаметрового водопроводу.
  3. Тель-Авів розташований недалеко від Кесарії. Це місце буквально спокушає піщаними пляжами та нічним життям. Є також район Яффа, який називають Меккою художників. У Тель-Авіві, крім танцювальних розваг, відпочиваючі милуються старовинним портом, який є одним із найстаріших у світі.

Тури в Ізраїль зі Львова

Звертайтесь до менеджерів туристичної компанії «ЄвроТур» Львів і ми підберемо найкращий тур під ваші вимоги. Путівка в Ізраїль не коштуватиме дорого, водночас ви отримаєте враження на усе життя.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12