Відпочинок в Японії зі Львова

Японія

Тури в Японію

Країна де сходить сонце. Відпочинок в Японії-урбанізованій острівній країні з найбільшою густотою населення, і з одною з найпотужніших економік світу, ви отримаєте звернувшись в туристичну агенцію 'ЄвроТур'Львів. Можливо вам повезе і вам перепаде гаряча путівка в Японію. Ця унікальна країна приваблює туристів з всього світу гармонійним поєднанням високих сучасних технологій з національними традиціями, високими досягнення Заходу та спадщиною Сходу яка йде в глибоку давнину.

Японський архіпелаг складається з 14 125 островів. Основними є п'ять островів, Хонсю, Хоккайдо, Окінава, Кюсю та Сікоку. Офіційною назвою є Японська держава. Розташована вона в Східній Азії, і омивається зі сходу та півдня Тихим океаном, з півночі Охотським морем, західний берег омиває Східно-Китайське і Японське море. Одним з найкращих періодів відвідати Японію є весна коли настає ханами, і все потопає в квітах і цвіті дерев.

Весною дуже красиво цвіте сакура, за нею зацвітає слива цвіт якої видає неймовірно приємний аромат. Далі їх змінюють глицинії, Сиба-джакури, азалії та безліч чудових рослин.

Не варто їхати в Японію з початку червня і до кінця липня коли майже весь час падають дощі, і температура повітря, з високою вологістю, становить поза +30°, почувати себе тут буде не надто комфортно. З настанням осені припиняються дощі, спадає спека. Полюбуватися момідзі, можна з жовтня по листопад, коли клени стають червоно-жовтими.

Зимою стає досить проблематично пересуватися країною, так як багато японців їдуть на рідні місця на свята, чи просто подорожують щоб полюбуватися своєю батьківщиною. Літній відпочинок на морі в Японії, розпочинається в третій декаді липня, в понеділок, і це називається Днем моря, і закінчується швидко, в середині серпня оскільки море наповнюється отруйними медузами. Для пляжного відпочинку в Японії є дуже багато місць.

Пляжний відпочинок в Японії

Міядзакі розташований на сході острова Кюсю, і є один з найкращих пляжів. Тут неймовірно гарна природа, ростуть вічнозелені камфорні дерева, завжди не багато відпочиваючих.

Куме, невеличкий острів з сплячим вулканом який є улюбленим місцем відпочинку японців та приїжджих туристів. Тут багато готелів, ресторанів з японською кухнею та розважальних центрів.

Тензін-пляж який знаходиться в санаторній зоні, біля озера Інавасіро. Туристи приїжджають сюди навіть взимку щоб полюбуватися химерними скульптурами з льоду, які створюють сильні хвилі в мороз.

Екскурсії по Японії

Як що ви плануєте екскурсійний відпочинок в Японії, то гіди запропонують вам безліч варіантів відвідати видатні і цікаві місця країни. В столиці Японії-Токіо, вам відкриється можливість відвідати Сінджюку-геен, неймовірно красивий парк котрий в минулому був власністю родини імператора. Також вам запропонують відвідати будійський комплекс стародавнього храму Асакуса. Дуже цікаво буде пройтися долиною гейзерів Овакудані, в парку Хаконе.

Гірськолижний відпочинок в Японії

Зимовий відпочинок в Японії, вам організує туристична компанія ''ЄвроТур''Львів. Наші менеджери швидко та професійно підберуть вам тур на ваш смак. 'ЄвроТур' Львів, завжди до ваших послуг.