Відпочинок в Кенії зі Львова 2024

Кенія

Гарячі тури в Кенію зі Львова 2023

Кенія розташована у Східній Африці по обидва боки від екватора і оточена водами Індійського океану. Тут завжди висока температура повітря. Саме тому тури в Кенію зі Львова є актуальними у будь-який час року.

Кенія: відпочинок, який стає все більш популярним

тури в кенію

Кенія - захоплююча країна, яка зачаровує туристів, які приїжджають сюди на відпочинок, перш за все своєю різноманітністю та автентичністю. Дика, неприборкана природа, спекотний клімат, мальовниче узбережжя, велика кількість флори та фауни та екзотична природа роблять Кенію дедалі популярнішим напрямком для туристів з України. Найцікавішими місцями для тих, хто планує свій відпочинок в Кенії 2021, стануть численні мальовничі національні парки. Найцікавіші з них - популярні Масаї-Мара, Цаво-Схід, Амбоселі та Цаво-Захід. Крім того, пишні сади, пальмові гаї та незвичайна особливість як флори, так і фауни додають багато шарму. Однією з найцікавіших екскурсій є сафарі, де можна зіштовхнутися з дикими тваринами, що живуть у незайманій природі, такими як слони, жирафи, зебри, леви, леопарди, носороги, бегемоти, крокодили, газелі та багато інших. Туристи також люблять вирушити в круїз до Васіні та круїз до острова Фунзі, під час якого можна помилуватися дельфінами.

Запропонують вам і екскурсії до Момбаси, де туристи можуть помилуватися переплетеними впливами різних культур, помітними на пам'ятках та вулицях Старого міста. Момбаса - найстаріший кенійський порт в Індійському океані. Він виділяється своєю культурою, релігією та прекрасними пляжами. Цікавим є форт Ісус, могутні слонові зубці, різьблені дверні рами та мечеті. Окрім сафарі та круїзів, туристи із задоволенням відвідують кам'яне селище Нгомонго, яке є тематичним парком. Зустрічі з масаями також є свого роду атракціоном.

Пляжний відпочинок в Кенії

Узбережжя Кенії зачаровує ідеально білими пляжами, вкритими кокосовими пальмами. Прибережні води багаті казково колоритними кораловими рифами, населеними різнокольоровими видами риб, черепах та ракоподібних. Це ідеальне місце для сонячних ванн та любителів дайвінгу.

Чому ми рекомендуємо тури в Кенію зі Львова:

кенія тури

  • Станьте свідком дивовижного видовища природи - великої міграції звірів.
  • Відправляйтесь на сафарі і подивіться на Велику п’ятірку Африки.
  • Зустріньте племена, які все ще живуть так, ніби світ зупинився.
  • Відпочиньте на прекрасних пляжах, що омиваються бірюзовими водами Індійського океану.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12