Тури в Мексику зі Львова 2024

Мексика

Відпочинок в Мексиці зі Львова

Заради такого феєрверку емоцій, вражень, нових відкриттів варто перелетіти океан! Тури в Мексику - втілення ідеального маршруту. Вони відкриють завісу таємниць приголомшливих історичних пам’яток стародавніх міст древніх цивілізацій (ольмеків, ацтеків, майя), самобутньої, яскравої культури тутешніх мешканців, чудові пляжі, мальовничу тропічну природу.

мексика туризм

Спекотно тільки спочатку

Відпочинок в Мексиці запам’ятається насиченістю і вдалим поєднанням релаксу та динаміки в будь-яку пору року. Влітку тут температура сягає 35°C, взимку 26°C. До субтропічного/тропічного клімату швидко адаптуєшся, а легкий подих вітру з Тихого океану допоможе в цьому.

Отримати омріяну путівку в країну текіли, кактусів та сомбреро легко. Для цього не варто довгий час вибирати туроператорів, перегортати безліч сайтів. Палаючі пропозиції - вдале поєднання бажаних умов перебування та оптимальної ціни. Вони не терплять зволікань, сумнівів і невпевненості. Знайшли вигідну пропозицію - купуйте без вагань.

канкун мексика

Мексика тури пропонує для туризму різних напрямків:

  • екотуризм по тропічних хащах під співи барвистих папуг, по підводних красотах Карибського моря в оточенні строкатих рибок;
  • пляжний відпочинок на мальовничих пляжах (визнані одними з найкращих в світі);
  • активний відпочинок - дайвінг, серфінг;
  • гастротури для дегустації страв оригінальної мексиканської кухні, більш ніж 300 видів текіли. При чому без пафосу та «понтів» в вигляді солі та лимончику, а в дусі місцевих традицій - з томатним соком та перцем чилі;
  • цікаві екскурсійні програми. Численні пам’ятки культури та історії нагадують про часи іспанської колонізації та стародавніх індіанців.

відпочинок в мексиці

Найвідоміші курорти Мексики

Тури в Мексику зі Львова відкривають доступ до одного з найкращих туристичних центрів планети. На сході країна омивається водами Мексиканського заливу, Карибського моря, на заході - Каліфорнійського заливу, Тихого океану.

Путівки передбачають виліт на славнозвісний Канкун на півострові Юкатан (Мексиканська затока) зі знаменитими підводними парками Йшов-Ха, Гаррафон, Чанканаб Лагу, Конто, крокодиловою фермою Крокотаун.

Запальні дискотеки та веселощі підготував Акапулько, високий сервіс та гостинність - курорт Лос-Кабос, золотисті пляжі та домашній затишок чекає на вас в Пуерто-Вальярта.

Підібрати місто, готель, купити найкращі тури за визначений бюджет допоможе наша туристична компанія "ЄвроТур" Львів. Безліч пропозицій туроператорів в одному місці!

тури в мексику

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12