Незабутні тури в Непал зі Львова

Непал

У достатньо невеликій країні, площа якої становить менше 148 тис.кв.км, Непалі знаходиться найвищий гірський хребет у світі - Гімалаї. У межах Високих Гімалаїв є вісім із десяти найвищих вершин у світі, включаючи найвищу гору Еверест. Ці чудові природні обставини роками приваблюють завзятих туристів та альпіністів, і гімалайський туризм тут процвітає як ніколи раніше. Але могутні гірські вершини - лише частина визначних пам’яток Непалу. У районі долин є мальовничі національні парки, а також чарівні містечка, сповнені історичних палаців і храмів. Сьогодні ми розкажемо, чому тури в Непал зі Львова точно вас зацікавлять.

Відпочинок у Непалі

тури в Непал

Що подивитись у Непалі:

  1. Найцікавішим регіоном Непалу, з точки зору універсального туризму, є долина Катманду. Завдяки своїй унікальній природній та культурній цінності, вся долина була внесена до Списку світової культурної та природної спадщини ЮНЕСКО в 1979 році. Відвідування Долини включено в програму більшості маршрутів по Непалу.
  2. У центрі долини знаходиться Катманду - одне з найстаріших міст у світі. Прогулянка вузькими жвавими вуличками старого міста, наповненими історичними храмами та магазинами з цінностями та художніми майстернями, забезпечує незабутні враження. Серцем Катманду є площа Катманду Дурбар, розташована біля підніжжя Королівського палацу Хануман, який прикрашений численними індуїстськими та буддистськими храмами та пагодами. Варто зазначити, що ще дві площі в місті називаються "Дурбар": площа Патана Дурбара та площа Бхактапур Дурбар. Раніше всі три площі були головними площами трьох окремих королівств, а сьогодні всі вони знаходяться під охороною ЮНЕСКО.
  3. У Катманду на особливу увагу заслуговує Пашупатінатх - найважливіша релігійна споруда, присвячена богу Шиві, і водночас місце, де досі відбуваються ритуальні поховання індусів.

Гімалаї та національні парки

в непал тури

Гімалайський туризм приваблює все більше туристів, не обов’язково лише професійних альпіністів. Тури в Непал зі Львова – це можливість побачити інший світ. Звичайні люди можуть спробувати підкорити найвищі вершини світу.

Ще однією визначною пам'яткою Непалу є чудові національні парки, які займають кілька відсотків площі країни. Найвідоміша заповідна зелена зона тут - Національний парк Читван, розташований на схилах гімалайського хребта - Сівалок. Завдяки різноманіттю флори та фауни парк Читван знаходиться під охороною ЮНЕСКО. У його районі живуть, серед інших бенгальські тигри, леопарди, індійський носоріг та крокодили. Якщо і ви хочете відкрити для себе Непал, тури для вас організує туристична компанія «Євротур».