Тури в Нову Зеландію зі Львова

Нова Зеландія

Тури в Нову Зеландію - фантастичні пейзажі та різноманітний світ фауни

Дивовижні пейзажі, які ми мали змогу спостерігати в екранізації «Володаря кілець», - це не результат роботи комп’ютерної графіки, а справжні пейзажі, які чекають нас у Новій Зеландії! Завдяки своєму розташуванню цей чудовий край довгі роки був ізольований від світу, підтримуючи контакти лише з Австралією. Це, у поєднанні з пізньою колонізацією, означало, що неперевершена природа збереглася у своїй незайманій красі. Тому тури в Нову Зеландію - це, перш за все, шанс помилуватися захоплюючими пейзажами. Починаючи із засніжених гірських масивів, через альпійські луки (у Новій Зеландії є Південні Альпи), кришталево чисті льодовикові озера, гейзери та гарячі джерела, що закінчуються вічнозеленими лісами.

Відпочинок у Новій Зеландії - дух маорі та британська культура

Тури в Нову Зеландію

Колонізована англійцями в кінці 18 століття Нова Зеландія нагадує Велику Британію напрочуд багато в чому. Справа не лише в культурі чи мові, якими сьогодні користуються новозеландці. Цікава також географічна схожість:

  • Обидві землі розташовані в однакових широтах, що сприяє кліматичній подібності.
  • Обидві також мають майже однакову поверхню. Вони відрізняються лише півкулями. Розташована в південній півкулі, Нова Зеландія швидко стала улюбленим місцем подорожей для багатьох англосаксів. Як результат, офіційною мовою в Новій Зеландії є англійська (поруч з маорі), найпопулярнішими видами спорту є регбі або крикет, а главою держави офіційно є королева Єлизавета II.
  • Окрім того, традиційно до їжі подається чай Earl Grey, а на полях ми побачимо масовий випас овець.

Якщо вам подобається англійська елегантність та вишуканість, а з іншого боку ви любите екзотику, Нова Зеландія (тури можна забронювати в компанії «Євротур») стане ідеальним місцем для вашого відпочинку!

Нова Зеландія - відпочинок для любителів природи

нова зеландія відпочинок

З сотнями островів, що оточують Нову Зеландію, країна стала надійним притулком для багатьох видів тварин, особливо птахів. Ми можемо побачити живих лісових папуг (какі), лісових голубів та знамениті ківі (символ країни). Відпочинок у Новій Зеландії - це також можливість уважно розглянути дельфінів, китів, пінгвінів та тюленів.

Тож, бронюючи тури в Нову Зеландію, ви точно можете розраховувати, що привезете з відпочинку не лише тисячі фотографій, а й безмежну кількість вражень.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12