Відпочинок на Філіпінах зі Львова

Філіппіни

Typи на Фiлiппiни зi Львoвa

Філіппіни розташовані в Південно-Східній Азії в Тихому океані. Туристичний сезон тут триває цілий рік, тому кожна мить ідеально підходить для гарячої поїздки на Філіппіни. Якщо вас цікавлять на Філіппіни тури, тоді звертайтесь до менеджерів компанії «ЄвроТур» Львів і ми підберемо ідеальну пропозицію, яка відповідатиме вашим вимогам.

Дещо цікаве про відпочинок на Філіппінах

тури на Філіппіни

Філіппінський архіпелаг включає понад 700 островів, серед яких найбільшими та найпопулярнішими місцями відпочинку є Лусон, Мінданао, Самар, Негрос, Палаван, Панай, Міндоро, Лейте, Себу, Бохол та Масбате.

Тури на Філіппіни зі Львова можуть бути надзвичайно різноманітними:

  1. Ландшафт острова переважно гірський, головним чином завдяки численним вулканам - як діючим, так і згаслим. Столицею острова Лусон є Маніла, яка є жвавим туристичним курортом. Пам'ятками для туристів, які бронюють на Філіппіни тури і приїжджають сюди на відпочинок, є старе місто Інтрамурос, вали, палаци, церкви та музеї.
  2. Цікавими є мальовничі тропічні ліси, Шоколадні пагорби в Бохолі, рисові тераси в Банауе в Лусоні, вулкан Пінатубо, озеро Таал у кратері поблизу Маніли, кладовищні печери в Центральній Кордильєрі та підземна річка в Паравані. Невеликі відокремлені приморські села, повні кокосових пальм і дикої природи, та спосіб життя мешканців чудово відображають атмосферу Філіппін. Життя зосереджено переважно на базарах та у великих містах в Чайна-Таун, де можна купити майже все.
  3. Туристів, які вирушають на відпочинок на Філіппінах, точно зацікавлять прекрасні білі піщані пляжі (наприклад, Боракай), на берегах яких є барвисті, казкові рифи. Багатство підводного світу особливо мальовниче на берегах внутрішніх морів архіпелагу. Завдяки цьому Філіппіни - справжній рай для любителів дайвінгу. Коралові сади Ель-Нідо на півночі острова Палаван та узбережжя острова Себу, острови Бохол, поховання дев'яти японських кораблів на рифах Корон, Апо і Риб Туббатаха - водні рифи Палаван, внесені до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО є найкращими місцями для занурення для приголомшливого досвіду. Води узбережжя багаті не тільки прекрасними рифами, але в них живуть цікаві види тварин, особливо такі як: баракуди, черепахи, акули, дельфіни та кити.

Чому ми рекомендуємо тури на Філіппіни:

тури на Філіппіни

  • Відчуйте дух історії та легенди у місті Себу, оцініть його інтригуючі контрасти.
  • Дізнайтеся, чи є на острові Сікіхор справді шамани, що ховаються в місцевих джунглях, і зануртесь у води, відомі найкрасивішими кораловими рифами у світі.
  • Пориньте у гарячі джерела, вирушайте на вулкан, відпочивайте на ідилічних пляжах, насолоджуйтесь смачними раками на острові Каміген.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12