Відпочинок на Сейшелах зі Львова 2024

Сейшели

Гарячі тури на Сейшели зі Львова 2024

Відірватись від землі (в прямому і переносному значенні) допоможе подорож в острівну країну, про яку мріють туристи зі всього світу - Сейшели. Ціни в цьому напрямку не можна назвати бюджетними, але такий спосіб проведення часу виправдає свою вартість вже з перших хвилин перебування на одному з райських куточків архіпелагу (115 островів, населені з яких лише до 30).

сейшели ціни

Секрети заощаджень

На Сейшельські острови тури будуть доступними, якщо ви готові відправитись в мандрівку в будь-який час. Мова про гарячі пропозиції туроператорів. Це елітний напрямок, тому попит завжди є. Суб’єктивні причини провокують деяких туристів відмовитись від мандрівки в самий останній момент - оце і є народження палаючої пропозиції. Хапайте її, поки не охолола!

Гарячі тури ніяк не поступаються якістю потенційних послуг від запланованих заздалегідь. Готелі високого рівня сервісу працюють по системі «все включено», персонал оточить вас піклуванням та турботою.

На Сейшельські острови ціни повністю виправдані якістю обслуговування і морем вражень, отриманих від поїздки.

відпочинок на сейшелах

Подалі від метушні та поглядів

Хотіли відчути себе Робінзоном Крузо? Відпочинок на Сейшелах може бути екстремальним - випробуйте свої навички на безлюдному острові, на полюванні за тунцем, барракудою чи блакитним марліном, осідлайте хвилі під час серфінгу.

Найбільш популярні напрямки туризму:

  • весільний - виїзна церемонія на березі океану в оточенні незайманої тропічної природи стане незабутньою;
  • пляжний - мальовничі пляжі з білосніжним піском, прозорою водою в спокійних бухтах. Чудовий спосіб розслабитись для двох чи родини з дітьми. Галасливі пляжі чи усамітнені куточки - вибирати вам;
  • пізнавальний. Історичних пам’яток на архіпелазі вдосталь, але їх актуальність втрачається на лоні неповторної природи. Сюди їдуть, щоб пізнати краще її красоти. Наприклад, дайвінг відкриє багатогранність підводного світу (риб в місцевих водах більше тисячі видів).

сейшели тури

Незабутній відпочинок на Сейшельських островах обіцяють острови Мае (зі столицею архіпелагу), Ла-Діг (тут розташовані славнозвісні скелі із граніту), окремо облаштовані готелі-острови Сілует, Серф. Найкращим з-поміж всіх вважається острів Праслін, де в оточенні коралового рифу майорить узбережжя з пальмовими заростями кокоса. Його називають Райським Садом.

Придбати тур в цьому напрямку недорого і швидко допоможе наша компанія ЄвроТур Львів. Ми підберемо найкращий острів для вашого незабутнього відпочинку. Зі Львова на Сейшели можна відправитись літаком (до Мае, Праслін).

сейшельські острови тури

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12