Тури в Іспанію зі Львова

Іспанія

Відпочинок в Іспанії зі Львова

Пристрасний фламенко, темпераментні, доброзичливі, комунікабельні люди, тепле сонце, море - все це гарантують тури в Іспанію. В кожного триста ця країна викликає різні асоціації, чому сприяють цікава історія, багата культура, особливі традиції, багатогранність природних цікавинок. Атлантичний океан, Середземне море, Канарські та Балеарські острови, Піренейські гори - найкращі умови для пляжної відпустки.

іспанія відпочинок

Більше задоволення

Не обов’язково півроку томитись в передчутті катарсису, який подарує відпочинок в Іспанії на морі. Можна одразу спробувати реалізувати свою мрію. Достатньо відслідковувати гарячі путівки від різних туроператорів. На те вони й «гарячі», бо не терплять зволікань. Максимум емоцій від простої авантюри:

  • обійдуться такі тури в Іспанію зі Львова дешевше, ніж заплановані заздалегідь;
  • вже за декілька днів вам вдасться змінити набридлі стіни офісу на мальовничі пляжі;
  • легко організувати відпустку з дітьми (у всіх готелях є чим зайнятись підростаючому поколінню);
  • не перейматись умовами перельоту, проживання, харчуванням - система «все включено» гарантує висококласний сервіс на всіх підступах.

відпочинок в іспанії

Чого чекати українцям.?

Відпочинок в Іспанії буде вашим найяскравішим спогадом на роки вперед. Недарма, адже у всіх на слуху запальні вечірки і нічний спосіб життя, якими славиться Ібіца, Майорка зі знаменитим пляжем Магалуфі, Коста Брава, атмосферна Нерха зі збереженим іспанським колоритом.

Титул «туристичний феномен Європи» присвоєний містечку Бенідорм. Це самий популярний куточок літнього відпочинку узбережжя Коста-Бланка.

тури в іспанію

Жаркий клімат неподалік узбережжя Африки, острівне життя і прекрасні краєвиди гарантує частина архіпелагу Канарських островів - Тенеріфе. Приваблюють запальні танці відомого місцевого карнавалу, цікава іспанська архітектура - вам точно сюди. Це знамениті Канари!

Чарує Іспанія? Відпочинок точно наповнить вас силою та енергією надовго. Звертайтесь за його організацією в «Євро Тур»Львів. Це туристична компанія, котра дає можливість простим українцям доторкнутись до елітних напрямків туризму за доступну ціну. Турція, Єгипет, Чорногорія, колоритна Іспанія - тури підшукають під ваші вимоги, бажання і характер відпочинку. Хочете усамітнення і спокою - острівне життя неподалік ізольованих пляжів стане в нагоді, драйву і веселощів - вам до місць активно розвиненої інфраструктури.

курорти іспанії

✈ Коли найкраще їхати в Іспанію на море?

З травня по жовтень.

✈ Які курорти в Іспанії найпопулярніші?

Ібіца, Майорка, Тенеріфе, Коста-Бланка, Коста-Брава.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12