Відпочинок в Танзанії зі Львова 2024

Танзанія

Гарячі тури в Танзанію зі Львова 2023

Танзанія знаходиться в Східній Африці на березі Індійського океану. Включає острови Занзібар, Мафія та Помба. Тури в Танзанію є актуальними у будь-який час року, адже температура повітря ніколи не опускається нижче 24°C.

Відпочинок в Танзанії 2023 - чудова можливість пізнати дику флору та фауну. Численні парки та заповідники дають можливість спостерігати за африканськими тваринами, з якими в основному асоціюється Танзанія. Найкращий спосіб познайомитися з характером і чарами Танзанії - це подорож сафарі, під час якої ви можете зустріти найхарактерніших тварин, таких як слони, носороги та леви.

Танзанія: відпочинок та пошуки пригод

Тури в Танзанію

Що цікавого подивитись у Танзанії.? Повірте, тут не буде часу для нудьги:

  1. Танзанія підкуповує своєю вражаючою пустелею. Ви можете пізнати особливості природи Танзанії під час поїздки в один з популярних і привабливих парків, наприклад, найчарівніший національний парк Серенгеті з найбільшою концентрацією зебр, газелей, антилоп гну, національний парк Маньяра, національний парк Аруша, надзвичайно привабливий і чарівний парк Нгоронгоро з унікальним чорним носорогом та Національний парк Тарангіре. У країну Танзанія тури зі Львова точно вам запам’ятаються надовго.
  2. У Танзанії є гірські хребти з мальовничими озерами між ними. Найвищою вершиною Танзанії є гори Кіліманджаро з вершиною Кібо, 5895 м над рівнем моря.
  3. Привабливим для туристів залишається діючий вулкан Меру, що досягає 4565 м над рівнем моря, і один з найбільших у світі вулканічних кратерів Нгоронгоро.
  4. Крім того, друге за глибиною озеро у світі, озеро Танганьїка, озеро Вікторія користуються великою популярністю серед туристів, які бронюють тури в Танзанію.

танзанія відпочинок

Цікавими є і люди, що живуть у Танзанії. В основному це племена банту і масаїв. Вони яскраво і характерно одягнені, надзвичайно контактні та доброзичливі у стосунках з туристами.

Узбережжя як Танзанії, так і островів, що їй належать, вкрите різнокольоровими кораловими рифами, багатими на різні види рослин і тварин. Вони затоплені чистими і теплими океанськими водами і створюють чудові умови для відпочинку.

Чому ми рекомендуємо відпочинок в Танзанії 2023:

  • Купайтеся в бірюзових водах найкращого пляжу на півночі Занзібару.
  • Відкрийте для себе підводний світ Індійського океану.
  • Відпочиньте на незайманих пляжах з неймовірним кольором води.
  • Здійсніть традиційну прогулянку на човні Dhow до заходу сонця.
  • Скуштуйте морепродукти на ринку Forodhani Market.

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12