Відпочинок в Туреччині зі Львова 2024

Туреччина

Гарячі тури в Туреччину зі Львова 2024

Туреччина- це країна яка з трйох сторін, на 70% омивається морями, розташована на межі Азії і Європи, є меккою для відпочинку цілий рік. Безліч пляжів з комфортабельнеми готелями, ваблять сотні тисяч, а може і мільйони відпочиваючих з усього світу. Харчування по системі ultra, чи просто all inclusive, з надзвичайно смачною турецькою кухнею, присутнє навіть в 3* готелях. Великий вибір випічки, морепродуктів, безліч видів рибних блюд, це зробить ваш відпочинок надзвичайно комфортним і колоритним. Повітря і вода в морі, починають прогріватися в квітні-травні, це відкриває мільйонам туристів сезон відпочинку. Пік найвищих температур повітря, +37°-38°С, припадає як правило на липень, а море максимально прогрівається в серпні, і його температура становить +29°-30°С. Навіть у жовтні температура води не буває холоднішою ніж +25°-26°С. А в листопаді +22°-23°С. Приблизно такою ж є і температура повітря. Зимою температура повітря, завжди є нижчою від температури води. Такий унікальний клімат, в Туреччині, круглий рік, притягує любителів активного відпочинку. Відпочинок в Туреччині, на любий смак і бюджет, вам організує туристична компанія "ЄвроТур"Львів. Ми завжди будемо раді бачити Вас в нашому офісі, і запропонувати гарячі путівки.

Туреччина - країна-мрія багатьох українців. Саме тут можна на собі відчути колорит Сходу, доторкнутись до таємниць неповторних аквамаринових геотермальних джерел Памуккале, відчути магію вогню Янарташа. І все це в рамках одного туру. Колосальне задоволення за короткий, але насичений подіями, зустрічами, неочікуваними краєвидами час.

Кращі курорти Туреччини:

Щоб відкрила гостинно двері для Вас і вашої сім’ї Туреччина, тури необхідно бронювати уже зараз. З першого кроку по західноазійській землі ви відчуєте турботу:

  • висококласне обслуговування;
  • уважність;
  • система «все включено» майже у всіх готелях, незалежно від категорії.

Не дивно, що гарячі тури в Туреччину - один із самих популярних напрямків серед вітчизняних туристів.

відпочинок в Туреччині

Швидкі рішення - чудовий результат

Враховуючи високий попит на путівки до неповторної країни східного колориту, треба або заплатити достатньо велику суму, або постійно відслідковувати актуальність пропозицій туроператорів.

Є один дієвий спосіб отримати бажану путівку без значних зусиль з вашого боку - скористатись «гарячими» турами. Змініть систематичність і передбачуваність на авантюризм і пригоди! Повна готовність і валіза напоготові - секрети успішності цієї справи. Подібний відпочинок нічим не буде відрізнятись від звичайного, тільки квитки і бронювання в готелі по ціні обійдуться дешевше. А що може бути краще заощаджених декількох десятків доларів для купівлі сувенірів та подарунків?

тури в Туреччину

Гарячі путівки в Туреччину виникають не на фоні зниження сервісу чи погіршення умов проживання. Це спосіб уникнути можливих збитків туристичним оператором:

  • хтось відмовився від туру майже перед вильотом;
  • зменшився попит на отримані заздалегідь місця в літаку та готелі, а ви - той самий останній щасливчик!;
  • близькість міжсезоння, коли ще чудові умови на пляжі, а всі бажаючі (крім вас) вже відпочили. Для даного напрямку це період кінця травня-початку червня, перша декада вересня.

Безмежний потенціал

Ви можете отримати відпочинок в Туреччині необхідної динаміки: походи в гори, неспішне споглядання краси степів, релакс в славнозвісному хамам (турецька баня) або в термальних джерелах, драйвові дискотеки та шумні вечірки. Досить відправитись в Анталію з її багато розвиненою інфраструктурою та блакиттю Середземномор'я, Кемер - куточок єднання з природою, Мармарис з поєднанням краєвидів Середземного і Егейського морів, Аланью, Бодрум, Сіде, Белек, отримати калейдоскоп емоцій та вражень.

Сьогодні доступний всім відпочинок в Туреччині зі Львова. Всього 2 години в літаку - і кордони стерті. Спланувати та організувати незабутню поїздку допоможе туристична компанія «ЄвроТур» Львів.

туреччина зі львова

✈ Скільки триває політ до Туреччини зі Львова.?

Всього 2 години в літаку - і кордони стерті.

✈ Які міста-курорти найкращі для відпочинку у Туреччині.?

Анталія,Кемер, Сіде, Аланья, Бодрум, Мармарис

Як зв'язатися з нами.?

+380 (67) 676 15 41, м.Львів, вул.Залізнична, 12

#відпочинок в туреччині

#відпочинок в туреччині зі львова

#відпочинок в туреччині з львова

#відпочинок в туреччині з польщі

#гарячі тури в туреччину

#гарячі тури в туреччину зі львова

#гарячі тури в туреччину з польщі

#гарячі путівки в туреччину

#гарячі путівки в туреччину зі львова

#гарячі путівки в туреччину з львова

#гарячі путівки в туреччину з польщі

#тури в туреччину зі львова

#путівки в туреччину зі львова

#тури в туреччину з польщі

#путівки в туреччину з польщі

#готелі в туреччині

#курорти в туреччині

#відпочинок на морі в туреччині

#відпочинок на морі в туреччині зі львова

#відпочинок на морі в туреччині з польщі

#пляжний відпочинок на морі в туреччині

#пляжний відпочинок в туреччині