Туристична фірма "ЄвроТур"

 м.Львів, вул Дорошенка 35/16
   +380 (97) 775 44 68
   +380 (32) 298 66 55


ОАЕ


  ГАРЯЧІ ТУРИ  


ОАЕ

Країна з найбільшою кількістю фешенебельних курортів, найвищим рівнем сервісу, найсучаснішими будівлями-хмарочосами, найкращим і єдиним на весь світ готелем с обслуговуванням 7*! - вишуканий відпочинок в ОАЕ гарантує використання префікса «най-» тільки в позитивному значенні. 

В ОАЕ тури доступні львів’янам, котрі прагнуть відчути особливе ставлення і високоякісний сервіс. Не варто піддаватись стереотипу, що все це тільки за шалену вартість!

оае тури

Доступно і якісно - це реальність

Країна штучних островів в Перській затоці з відкриття першого курорту для туристів взяла за правило високий рівень сервісу: чудові готелі, уважний, послужливий персонал. Відпустка по системі «все включено» тут буденність. 

Зекономити допоможуть палаючі тури в ОАЕ. Це пропозиції, які вимагають рішучості, адже актуальні всього декілька днів, а то і годин. По наповненості і якості вони аналогічні звичайним запланованим путівкам, а по вартості значно кращі. 

тури в оае

Найбільш привабливі варіанти можна знайти і влітку, і взимку, адже відпочинок в Еміратах актуальній цілий рік. Арабські підприємці зробили все, щоб стерти грані сезонів. Чого тільки вартий єдиний гірськолижний комплекс Близького Сходу Ski Dubai (курорт Дубаї), де штучний сніг лежить постійно. В цьому ж місті знаменитий пальмовий острів. Тут розумієш, що людина здатна підкорити природу, змінити хід пір року. 

Коли стираються кордони

Організувати в ОАЕ відпочинок по гарячій путівці можна в найпопулярніших курортних регіонах:

оае відпочинок

  • Шарджа - колиска східної культури. Стриманий консерватизм підтверджує легенди про суворість мусульманських країн, навіть до гостей. Тільки тут справжня арабська кава і калейдоскоп вражень від різноманітного водного спорту;
  • Абу-Дабі - пляжний відпочинок на березі Перської затоки в перерві між походами по колоритних магазинах та торгових центрах. Це справжній рай для шопоголіків;
  • Фуджейра - місто гірських схилів, водоспадів, мальовничих скверів та заповідних зон, кришталево чистих пляжів;
  • Рас-ель-Хайма підходить для турів, орієнтованих на пляжний відпочинок та пізнавальні екскурсії. Старовинне містечко Джульфар, форти та вежі Аль-Марджан - історичні пам’ятки Османської імперії приваблюють і чарують. 

Українці можуть спокійно відправлятись в ОАЕ зі Львова. Компанія ЄвроТур підбере вам найкращий по вартості варіант. Всього 8 години в небі - і ви насолоджуєтесь неймовірною красою перлини арабського світу. 

відпочинок в оае


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

  м.Львів, вул Дорошенка 35/16 (вхід із двору)
   +380 (32) 298 66 55
   +380 (97) 775 44 68
  +380 (97) 775 44 68
  evrotur.lviv@gmail.com
  facebook.com/evrotur.lviv.ua/