Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Туніс зі Львова

Туніс

Невеличка країна Африканського континенту приваблює сніжно-білими піщаними пляжами та безліччю розваг для туристів. Тут картина мальовничого пейзажу так швидко змінюється, що не встигаєш провести асоціації. Незмінне одне - переконання, що відпочинок в Тунісі буде яскравим та повноцінним.

Не зволікайте з поїздкою

туніс відпочинок

Спонтанність завжди дає цікавий результат. Якщо ви не визначились, де хочете провести літню чи осінню відпуску, без зволікань розглядайте напрямок в Туніс. Тури в африканську країну є завжди, а сезон тут з весни по листопад. Найбільш вигідними будуть гарячі пропозиції:

  • доступна ціна (туроператор знижує вартість не за рахунок погіршення якості, а для протистояння збитковості своєї діяльності);
  • швидкий виліт. Не треба чекати декілька місяців омріяну відпустку;
  • універсальність. Пропонуються різні путівки в Туніс - на двох, для сім’ї з дітьми, для компанії. І в кожному випадку передбачаються індивідуальні умови;
  • комфорт. Від вас вимагається тільки чіткість умов і вимог на етап пошуку туру, а на відпочинку буде «все включено» - прибуття/виліт, проживання, харчування. 

відпочинок в тунісі

Популярні курорти

Найбільш розвинені туристичні комплекси країни знаходяться на Сході (від острова Джерба до містечка Хаммамет). Вивірена та спокійна атмосфера панує в мигдалевих та оливкових насадженнях Сахеля. Поєднання гірського масиву з буремними хвилями, спокійними бухтами, порізаними вітром берегами з дикими пляжами - картина північних регіонів. Неподалік кордону з Алжиром розкинулось прибережне містечко Табарка - рай для дайверів, любителів риболовлі, підводного полювання. Це узбережжя носить назву Коралове.

туніс зі львова

Основне, чим манить Туніс - море. Тому основні курорті розташовані по береговій лінії:

  • Хаммамет - центр теласотерапії;
  • Сусс - старовинне місто (древніше Карфагена!). Чудово розвинена інфраструктура, катакомби, фортеці, мозаїки часів Римської імперії - є на що подивитись;
  • Монастір. Спочатку гарнізон Цезаря, пізніше фортеця ченців-воїнів, а зараз - найпопулярніший центр міжнародного відпочинку;
  • Джерба - острів з теплим кліматом цілий рік;
  • Махдія. Був великим портом, тепер - центр рибальства з колоритним базаром. Курортна частина підходить для спокійних прогулянок вздовж моря, усамітнення та спокійного купання в прозорих водах білосніжних пляжів.

Гарячі тури швидко з’являються і так само розпродуються. Тримайте руку на пульсі. А допоможе  цьому компанія «Євро Тур». Ви зможете відправитись в Туніс зі Львова без пересадок і складних, виснажливих маршрутів. 

туніс тури


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/