Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Туреччину 2021 зі Львова

Туреччина

Туреччина - країна-мрія багатьох українців. Саме тут можна на собі відчути колорит Сходу, доторкнутись до таємниць неповторних аквамаринових  геотермальних джерел Памуккале, відчути магію вогню Янарташа. І все це в рамках одного туру. Колосальне задоволення за короткий, але насичений подіями, зустрічами, неочікуваними краєвидами час. 

Щоб відкрила гостинно двері для вас і вашої сім’ї Туреччина, тури необхідно бронювати уже зараз. З першого кроку по західноазійській землі ви відчуєте турботу:

  • висококласне обслуговування;

  • уважність;

  • система «все включено» майже у всіх готелях, незалежно від категорії. 

Не дивно, що гарячі тури в Туреччину - один із самих популярних напрямків серед вітчизняних туристів. 

відпочинок в Туреччині

Швидкі рішення - чудовий результат

Враховуючи високий попит на путівки до неповторної країни східного колориту, треба або заплатити достатньо велику суму, або постійно відслідковувати актуальність пропозицій туроператорів. 

Є один дієвий спосіб отримати бажану путівку без значних зусиль з вашого боку - скористатись «гарячими» турами. Змініть систематичність і передбачуваність на авантюризм і пригоди! Повна готовність і валіза напоготові - секрети успішності цієї справи. Подібний відпочинок нічим не буде відрізнятись від звичайного, тільки квитки і бронювання в готелі по ціні обійдуться дешевше. А що може бути краще заощаджених декількох десятків доларів для сувенірів та подарунків?

тури в Туреччину

Гарячі путівки в Туреччину виникають не на фоні зниження сервісу чи погіршення умов проживання. Це спосіб уникнути можливих збитків туристичною компанією: 

  • хтось відмовився від туру майже перед вильотом;

  • зменшився попит на отримані заздалегідь місця в літаку та готелі, а ви - той самий останній щасливчик!;

  • близькість міжсезоння, коли ще чудові умови на пляжі, а всі бажаючі (крім вас) вже відпочили. Для даного напрямку це період кінця травня-початку червня, перша декада вересня. 

гарячі тури в туреччину

Безмежний потенціал

Ви можете отримати відпочинок в Туреччині необхідної динаміки: походи в гори, неспішне споглядання краси степів, релакс в славнозвісному хамам (турецька баня) або в термальних джерелах, драйвові дискотеки та шумні вечірки. Досить відправитись в Анталію з її багато розвиненою інфраструктурою та блакиттю Середземномор'я, Кемер - куточок єднання з природою, Мармарис з поєднанням краєвидів Середземного і Егейського морів, Аланью, Бодрум, Сіде, Белек, отримати калейдоскоп емоцій та вражень. 

Сьогодні доступний всім відпочинок в Туреччина зі Львова. Всього 2 години в літаку - і кордони стерті. Спланувати та організувати незабутню поїздку допоможе компанія «Євро Тур» Львів.

туреччина зі львова

✈ Скільки триває політ до Туреччини зі Львову?

Всього 2 години в літаку - і кордони стерті.

✈ Які міста найкращі для відпочинку у Туреччині?

Анталія, Кемер, Мармарис, Аланья, Бодрум, Сіде та Белек.

✈ Як з нами зв'язатися?

Телефон: 0 (67) 676 15 41, 0 (93) 676 15 41, приходьте в гості - вул. Залізнична 12, або пишіть в чат


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/