Туристична фірма "ЄвроТур"

 м.Львів, вул Дорошенка 35/16
   +380 (97) 775 44 68
   +380 (32) 298 66 55


Туреччина


  ГАРЯЧІ ТУРИ  


Туреччина

Туреччина - країна-мрія багатьох українців. Саме тут можна на собі відчути колорит Сходу, доторкнутись до таємниць неповторних аквамаринових  геотермальних джерел Памуккале, відчути магію вогню Янарташа. І все це в рамках одного туру. Колосальне задоволення за короткий, але насичений подіями, зустрічами, неочікуваними краєвидами час. 

Щоб відкрила гостинно двері для вас і вашої сім’ї Туреччина, тури необхідно бронювати уже зараз. З першого кроку по західноазійській землі ви відчуєте турботу:

  • висококласне обслуговування;

  • уважність;

  • система «все включено» майже у всіх готелях, незалежно від категорії. 

Не дивно, що гарячі тури в Туреччину - один із самих популярних напрямків серед вітчизняних туристів. 

відпочинок в Туреччині

Швидкі рішення - чудовий результат

Враховуючи високий попит на путівки до неповторної країни східного колориту, треба або заплатити достатньо велику суму, або постійно відслідковувати актуальність пропозицій туроператорів. 

Є один дієвий спосіб отримати бажану путівку без значних зусиль з вашого боку - скористатись «гарячими» турами. Змініть систематичність і передбачуваність на авантюризм і пригоди! Повна готовність і валіза напоготові - секрети успішності цієї справи. Подібний відпочинок нічим не буде відрізнятись від звичайного, тільки квитки і бронювання в готелі по ціні обійдуться дешевше. А що може бути краще заощаджених декількох десятків доларів для сувенірів та подарунків?

тури в Туреччину

Гарячі путівки в Туреччину виникають не на фоні зниження сервісу чи погіршення умов проживання. Це спосіб уникнути можливих збитків туристичною компанією: 

  • хтось відмовився від туру майже перед вильотом;

  • зменшився попит на отримані заздалегідь місця в літаку та готелі, а ви - той самий останній щасливчик!;

  • близькість міжсезоння, коли ще чудові умови на пляжі, а всі бажаючі (крім вас) вже відпочили. Для даного напрямку це період кінця травня-початку червня, перша декада вересня. 

гарячі тури в туреччину

Безмежний потенціал

Ви можете отримати відпочинок в Туреччині необхідної динаміки: походи в гори, неспішне споглядання краси степів, релакс в славнозвісному хамам (турецька баня) або в термальних джерелах, драйвові дискотеки та шумні вечірки. Досить відправитись в Анталію з її багато розвиненою інфраструктурою та блакиттю Середземномор'я, Кемер - куточок єднання з природою, Мармарис з поєднанням краєвидів Середземного і Егейського морів, Аланью, Бодрум, Сіде, Белек, отримати калейдоскоп емоцій та вражень. 

Сьогодні доступна всім Туреччина зі Львова. Всього 2 години в літаку - і кордони стерті. Спланувати та організувати незабутню поїздку допоможе компанія «Євро Тур».

туреччина зі львова


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

  м.Львів, вул Дорошенка 35/16 (вхід із двору)
   +380 (32) 298 66 55
   +380 (97) 775 44 68
  +380 (97) 775 44 68
  evrotur.lviv@gmail.com
  facebook.com/evrotur.lviv.ua/