Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Чорногорію зі Львова

Чорногорія

В мальовничому куточку, по сусідству з Італією (через Адріатичне море) розташована країна контрастів - Чорногорія. Це місце сили любителів гірського відпочинку, прохолоди та пляжних посиденьок в сонячному промінні.

Відпочинок в Чорногорії можна спланувати кардинально різний - Північний Захід вас зустріне холодом, вірогідним дощем, Південний Захід - спекою та теплим морем. Природа, клімат, спосіб життя - все кардинально різне на одному клаптику материка. 

чорногорія відпочинок

Палаючі пропозиції

Відправляючись в літню відпустку туристи шукають спокою, драйву, можливості сповна насолодитись всіма перевагами цієї пори року. Тому влітку отримати гарячий тур в Чорногорію більш вірогідно на морську курорти, а не в гори. Хоча гірська місцевість Монтенегро чарує густими лісами (звідси і назва Чорногорія - чорна гора від насаджень). 

Багато туроператорів пропонують різні путівки в курортні містечка, що як намистинки розкинулись на разку берегової лінії. Великий вибір диктує масу пропозицій з різних готелів. Вабить колоритом та європейським сервісом Чорногорія. Тури легко знайти в заклади з системою «все включено». Можете сміливі відправлятись в таку подорож з дітьми, всією галасливою родиною - приготування їжі, рутинні справи не будуть відволікати від відпочинку. 

відпочинок в чорногорії

Хочете трішки заощадити? Палаючі путівки - дієвий спосіб. В сезон (з червня по вересень) їх поява можлива, але не гарантована. Якщо точно запланували відпустку, знаєте дату, краще завчасно звертайтесь в туристичні компанії для резерву вигідних турів.

На що варто орієнтуватись?

Презентує Чорногорія відпочинок різноманітний та насичений. Найбільш популярні курорти:

чорногорія зі львова

  • Котор - колиска найбільшої кількості архітектурних та історичних пам’яток, стародавнє місто. Готичні та романські риси соборів, могутні башти, князівські палаци з відтвореним інтер’єром. Тут же дивовижні витвори природи - мальовнича гора Ловчен, національний парк в її підніжжі, затока Бока-Которська. Подібним відпочинком манить Пераст;
  • Ульцінь - друге місто по кількості актуальності турів в Чорногорію. З одного боку Адріатичне море, з іншого - гори Можура;
  • Будва - калейдоскоп архітектурних стилів створюють численні готельні комплекси. Автентичний куточок - «Старий град»;
  • Герцег-Нові - старовинне місто «тисячі сходинок» з багатою рослинністю, крутими стежками, красивими печерами. Годинна башта, фортеця Forte Mare, Канлі-Кула (Кривава вежа), еклектична церква площі Белавіста - відомі пам’ятки на весь світ;
  • острів Святого Стефана - єдине місто-готель.Він повністю орієнтований на туристів.

Доступна і відкрита Чорногорія зі Львова завдяки компанії «Євро Тур». Тут вам знайдуть найкращу пропозицію в співвідношенні ціна/якість.

відпочинок чорногорія

✈ Які курорти в Чорногорії найбільш популярні?

Котор, Ульцінь, Будва, Герцег-Нові та острів Святого Стефана.

✈ В якій частині Чорногорії краще спланувати відпустку?

Відпочинок в Чорногорії можна спланувати кардинально різний - Північний Захід вас зустріне холодом, вірогідним дощем, Південний Захід - спекою та теплим морем.

✈ Як з нами зв'язатися?

Телефон: 097-775-44-68, 032-298-66-55, приходьте в гості - вул. Залізнична 12, або пишіть в чат


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/