Туристична фірма "ЄвроТур"

 м.Львів, вул Дорошенка 35/16
   +380 (97) 775 44 68
   +380 (32) 298 66 55


Єгипет


  ГАРЯЧІ ТУРИ  


Єгипет

Якісний відпочинок в нашій країні по ціні можна рішуче порівнювати з поїздкою за кордон. Чому б не скористатися можливістю відвідати Єгипет - колиску давніх цивілізацій, духовних та історичних пам’яток?

В багатьох перша асоціація з цим краєм - піраміди і Сфінкс. Безумовно перші монументальні пам’ятники зачаровують величчю і таємничістю, та курортні містечка теж мають чим здивувати. 

тури в Єгипет

Чудовий спосіб зменшити фінансові витрати - придбати гарячі путівки Єгипет. Для сімейної пари, відпочинок з дітьми, вибір категорії готелю, системи обслуговування (наприклад, найбільш приваблива «все включено») - все це можна вказати при пошуках туру, отримати найкращі пропозиції по підходящій ціні.

Основні напрямки туризму

Відпочинок в Єгипті підходить для всіх. Тут кожен знайде цікаве заняття під відповідний темперамент:

  • відвідування історичних місць, архітектурних родзинок і автентичних місць. Мечеть Ельшазі, Коптська православна церква (Хургада);

відпочинок в Єгипті

  • неспішне ніження на теплому піщаному пляжі - родзинка всіх курортніх міст. Спокій Макаді-Бей, неквапливий релакс на пляжах Хургади вдень, а вночі драйв та динаміка. А можливо вабить незрівнянна краса оазиса в пустелі - арабського Шарм-Ель-Шейху? Якщо набридло палюче сонце, шукаєте прохолоду і легкого бризу з моря, Дахаб - найкраще місце. Допоможуть різнобічно пізнати Єгипет тури, підібрані в конкретне курортне містечко;

  • дайвінг та снорклинг в Червоному морі - найтеплішому морі на планеті. Підводний світ рифів вражає різноманіттям, а затонулі кораблі створюють атмосферу загадковості, стали невід’ємною частиною маршрутів мандрівників. Найкраще підходять курорти Марса-Алам, «Єгипетська Рів'єра» - Таба;

  • вітрильний спорт, віндсерфінг, пустельний гольф;

  • для екстрималів, бажаючих поборотися з пустелею, влаштовуються джип-сафарі;

Доторкнутись до традицій бедуїнів дозволять екскурсії в пустелю (родзинка всіх готелів), драйвово відірватись, повеселитись на дискотеках можна на всіх курортах.

гарячі путівки Єгипет

Як відправитись в країну фараонів?

В Україні пропонує вигідні путівки в Єгипет компанія «Євро Тур». Тут підберуть вам і вашій сім’ї найкращий відпочинок, вкажіть тільки свої вимоги, побажання, дату, щоб пришвидшити пошук. 

В Єгипет зі Львова вирушають прямі літаки, тому вже через 3-4 години ви будете на омріяному пляжі. Найкращі готелі с системою all inclusive чекають на вас. А колоритні місцеві мешканці розкриють таємниці арабської гостинності.

Єгипет зі Львова


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

  м.Львів, вул Дорошенка 35/16 (вхід із двору)
   +380 (32) 298 66 55
   +380 (97) 775 44 68
  +380 (97) 775 44 68
  evrotur.lviv@gmail.com
  facebook.com/evrotur.lviv.ua/