Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Єгипет зі Львова

Відпочинок в Єгипті круглий рік

Якісний відпочинок в нашій країні по ціні можна рішуче порівнювати з поїздкою за кордон. Чому б не скористатися можливістю купити гарячу пуівку в Єгипет зі Львова - колиску давніх цивілізацій, духовних та історичних пам’яток?

В багатьох перша асоціація з цим краєм - піраміди і Сфінкс. Безумовно перші монументальні пам’ятники зачаровують величчю і таємничістю, та курортні містечка теж мають чим здивувати. 

тури в Єгипет

Чудовий спосіб зменшити фінансові витрати - придбати гарячі путівки в Єгипет зі Львова. Для сімейної пари, відпочинок з дітьми, вибір категорії готелю, системи обслуговування (наприклад, найбільш приваблива «все включено») - все це можна вказати при пошуках туру, отримати найкращі пропозиції по підходящій ціні.

Основні напрямки туризму

Відпочинок в Єгипті підходить для всіх. Тут кожен знайде цікаве заняття під відповідний темперамент:

  • відвідування історичних місць, архітектурних родзинок і автентичних місць. Мечеть Ельшазі, Коптська православна церква (Хургада);

відпочинок в Єгипті

  • неспішне ніження на теплому піщаному пляжі - родзинка всіх курортніх міст. Спокій Макаді-Бей, неквапливий релакс на пляжах Хургади вдень, а вночі драйв та динаміка. А можливо вабить незрівнянна краса оазиса в пустелі - арабського Шарм-Ель-Шейху? Якщо набридло палюче сонце, шукаєте прохолоду і легкого бризу з моря, Дахаб - найкраще місце. Допоможуть різнобічно пізнати Єгипет тури, підібрані в конкретне курортне містечко;

  • дайвінг та снорклинг в Червоному морі - найтеплішому морі на планеті. Підводний світ рифів вражає різноманіттям, а затонулі кораблі створюють атмосферу загадковості, стали невід’ємною частиною маршрутів мандрівників. Найкраще підходять курорти Марса-Алам, «Єгипетська Рів'єра» - Таба;

  • вітрильний спорт, віндсерфінг, пустельний гольф;

  • для екстрималів, бажаючих поборотися з пустелею, влаштовуються джип-сафарі;

Доторкнутись до традицій бедуїнів дозволять екскурсії в пустелю (родзинка всіх готелів), драйвово відірватись, повеселитись на дискотеках можна на всіх курортах.

гарячі путівки Єгипет

Як відправитись в країну фараонів?

В Україні, дешеві путівки в Єгипет зі Львова пропонує туристична компанія "ЄвроТур" Львів. Тут підберуть вам і вашій сім’ї найкращий відпочинок, вкажіть тільки свої вимоги, побажання, дату, щоб пришвидшити пошук. 

На відпочинок в Єгипет зі Львова вирушають прямі літаки, тому вже через 4 години ви будете на омріяному пляжі. Найкращі готелі с системою all inclusive чекають на вас. А колоритні місцеві мешканці розкриють таємниці арабської гостинності.

Єгипет зі Львова

✈ Яким може бути відпочинок в Хургаді?

Найкращі путівки в Хургаду

✈ Що варто подивитися в Шарм-ель-Шейху?

Популярні місця для відпочинку в Шарм-ель-Шейху від ТК ЄвроТур

✈ Класичний відпочинок чи є альтернатива?

Тури в Дахаб відмінні умови для відпочинку та дайвінгу

✈ Як з нами зв'язатися?

Телефон: 067 67 61 541, приходьте в гості - вул. Залізнична 12, або пишіть в чат


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/