Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури на Шрі-Ланку зі Львова

Шрі-Ланка

Куди ще можна втекти від буденності, рутини і цивілізації, як не на окремий острів в Індійському океані? Тури на Шрі-Ланку стали улюбленим напрямком українців на зимові свята та канікули. «Благословенна земля», Цейлон - батьківщина справжнього чаю. Його плантації на гірських схилах наштовхують н філософські думки та бажання годинами споглядати на неповторні пейзажі.

шрі ланка тури

Крім дегустації чаїв відпочинок на Шрі-Ланці уготував безліч цікавинок для туристів:

  • колорит тропіків узбережжя Індійського океану;
  • безкрайні пляжі;
  • святині буддизму;
  • сафарі в заповіднику;
  • прохолода високогір’я, водоспадів.

Це дивне поєднання індійських традицій і екваторіального характеру африканських регіонів. 

Поспіх тільки вдома

шрі ланка відпочинок

Щоб насолодитись тишею та спокоєм на острові Індійського океану треба або раніше забронювати путівку, або знайти гарячі тури. Шрі-Ланка - популярний напрямок, тому різні туристичні оператори пропонують багато вигідних варіантів. Не проґавте свій шанс, уважно відслідковуйте спеціальні пропозиції. Їх актуальність інколи вимірюється годинами, тому поспішіть краще вдома, а розслабитись вже зможете на мальовничому пляжі. Ланкійська гостинність, привітність місцевих мешканців допоможе в цьому.

Тури в Шрі-Ланку передбачають відвідини одного з відомих курортів:

  • Ваддува - тропічна розкіш кокосових гаїв, високих пальм та золотистих піщаних пляжів;
  • Бентота - місто з безліччю 4-5-зіркових готелів. Широкі піщані пляжі, пологий вхід в океан, дрібний пісок, центри водних видів спорту - рай для пляжного, активного та романтичного відпочинку вдвох чи сім’єю з дітьми;
  • Негомбо - риболовецький порт, адаптований під вимоги сервісу та активності сучасних туристів;
  • Хіккадува. Влучно характеризує курорт фраза - одна суцільна тусовка. Бари, клуби, ресторани прямо на березі океану з бірюзовою водою, пляжні вечірки з жовтня по квітень, а з травня по вересень тут всі умови для серфінгу (дме сильний вітер, хвилі приваблюють серферів зі всього світу);
  • Берувела - все що треба для пляжного відпочинку і рівномірної засмаги. Чиста вода океану, кокосові пальми - тропічний рай.

шрі ланка ціни

Для львів’ян особливі пропозиції

Шрі-Ланка відпочинок гарантує колоритний і вражаючий. Організувати його в рамках пакетного туру допоможе наша компанія ЄвроТур. Вам не треба самостійно здійснювати пошук готелю, авіакомпанії, щоб добратись до нього, долати мовний бар’єр, домовлятись про трансфер з аеропорту, проживання - спеціалісти все зроблять за вас. 

тури на шрі ланку


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/