Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Албанію зі Львова

Тури в Албанію - нові враження від літа

Тепла пора року завжди швидко минає. Як затримати її на 300 днів? Організувати відпочинок в Албанії. Саме стільки тут тримається пляжна пора. Країна Балканського півострова не висвітлюється в путівниках елітними курортними чи розрекламованими місцями. Але здатна здивувати найвибагливіших гостей. 

відпочинок в албанії

Вигідно та швидко

Подарує Албанія відпочинок на морі і в горах. Тут кожен знайде заняття по своєму темпераменту і вподобаннях. Хайкинг, трекінг, походи по непрохідних лісах з інструктором чи самостійно - екстрим, подих свободи подалі цивілізації, мінімальний збиток комфорту в поселеннях місцевих жителів чи максимум сервісу в готелі по системі «все включено». 

Готує Албанія відпочинок різнобарвний, а ціни мінімальні. Туризм тут тільки набирає обертів, тому спішіть отримати море вражень по оптимальній вартості. Палаючі тури допоможуть примножити заощадження, адже ціна на них може знижуватись майже на 40% від початкової! 

албанія відпочинок

Готельні комплекси пропонують чудові умови для відпочиваючих з дітьми, сім’ями чи закоханих пар. 

Популярність чи незвіданість?

Чому варто замовити тури в Албанію?

албанія море

  1. Чиста, незаймана природа. Еко-відпочинок в місці, де немає промислових об’єктів, неймовірні каньйони, льодовикові озера, Албанські Альпи та водоспади
  2. Безвізові подорожі. Без додаткової документальної тяганини українці легко можуть перебувати в країні протягом 90 днів. 
  3. Багата культурна спадщина: сюрреалістичні бункері часів війни (понад 700!), фортеця Розафа, портове містечко Дуррес, Аполлонія, мальовниче озеро Охрід, місто-музей Берат та ін. 
  4. Радушна гостинність. Туристи в цій країні поки що рідкість, тому до гостей в «країні орлів» особливе шанобливе ставлення, сервіс на вищому рівні.
  5. Калейдоскоп занять. Зустріч Іонічного і Адріатичного моря, гори, ліси - є все для активного дозвілля та лінивих пляжних посиденьок.  

Завдяки нашій компанії ЄвроТур доступна Албанія зі Львова. Ми підберемо найкращу пропозицію в рамках виділеного бюджету. Ми можемо знайти тур в найвідоміші курорти напрямку -  Дуррес, відомий римським амфітеатром та мозаїчною церквою IX ст., Саранду, місто Албанської Рив'єри, яке заховалось в підковоподібній бухті  з мальовничими краєвидами (море та оливковий гай), бухти Влера для відпочинку з дітьми та Ксамиль з білим піском та бірюзовим Іонічним морем. Це найрозвиненіші курорти країни, тому готелі будуть найкращі. 

тури в албанію

✈ Скільки триває пляжний сезон у Албанії?

Майже увесь рік, а саме 300 днів.

✈ Чому варто замовити тури в Албанію?

Причин декілька: чиста незаймана природа, безвізові подорожі, багата культурна спадщина, радушна гостинність, калейдоскоп занять.

✈ Як з нами зв'язатися?

Телефон: 0 (67) 676 15 41, 0 (93) 676 15 41, приходьте в гості - вул. Залізнична 12, або пишіть в чат


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/