Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури на Філіпіни зі Львова

Чим вас здивують Філіппіни

Філіппіни розташовані в Південно-Східній Азії в Тихому океані. Туристичний сезон тут триває цілий рік, тому кожна мить ідеально підходить для гарячої поїздки на Філіппіни. Якщо вас цікавлять на Філіппіни тури, тоді звертайтесь до менеджерів компанії «Євротур» і ми підберемо ідеальну пропозицію, яка відповідатиме вашим вимогам.

Дещо цікаве про відпочинок на Філіппінах

тури на Філіппіни

Філіппінський архіпелаг включає понад 700 островів, серед яких найбільшими та найпопулярнішими місцями відпочинку є Лусон, Мінданао, Самар, Негрос, Палаван, Панай, Міндоро, Лейте, Себу, Бохол та Масбате.

Тури на Філіппіни зі Львова можуть бути надзвичайно різноманітними:

  1. Ландшафт острова переважно гірський, головним чином завдяки численним вулканам - як діючим, так і згаслим. Столицею острова Лусон є Маніла, яка є жвавим туристичним курортом. Пам'ятками для туристів, які бронюють на Філіппіни тури і приїжджають сюди на відпочинок, є старе місто Інтрамурос, вали, палаци, церкви та музеї.
  2. Цікавими є мальовничі тропічні ліси, Шоколадні пагорби в Бохолі, рисові тераси в Банауе в Лусоні, вулкан Пінатубо, озеро Таал у кратері поблизу Маніли, кладовищні печери в Центральній Кордильєрі та підземна річка в Паравані. Невеликі відокремлені приморські села, повні кокосових пальм і дикої природи, та спосіб життя мешканців чудово відображають атмосферу Філіппін. Життя зосереджено переважно на базарах та у великих містах в Чайна-Таун, де можна купити майже все.
  3. Туристів, які вирушають на відпочинок на Філіппінах, точно зацікавлять прекрасні білі піщані пляжі (наприклад, Боракай), на берегах яких є барвисті, казкові рифи. Багатство підводного світу особливо мальовниче на берегах внутрішніх морів архіпелагу. Завдяки цьому Філіппіни - справжній рай для любителів дайвінгу. Коралові сади Ель-Нідо на півночі острова Палаван та узбережжя острова Себу, острови Бохол, поховання дев'яти японських кораблів на рифах Корон, Апо і Риб Туббатаха - водні рифи Палаван, внесені до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО є найкращими місцями для занурення для приголомшливого досвіду. Води узбережжя багаті не тільки прекрасними рифами, але в них живуть цікаві види тварин, особливо такі як: баракуди, черепахи, акули, дельфіни та кити.

Чому ми рекомендуємо тури на Філіппіни 2021:

тури на Філіппіни

  • Відчуйте дух історії та легенди у місті Себу, оцініть його інтригуючі контрасти.
  • Дізнайтеся, чи є на острові Сікіхор справді шамани, що ховаються в місцевих джунглях, і зануртесь у води, відомі найкрасивішими кораловими рифами у світі.
  • Пориньте у гарячі джерела, вирушайте на вулкан, відпочивайте на ідилічних пляжах, насолоджуйтесь смачними раками на острові Каміген.

Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/