Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Болгарію зі Львова

Палаючі путівки в Болгарію - найкращий спосіб заощадити сили

Нарешті настала довгоочікувана пора відпусток! Курорти всього світу відкривають гостинно двері для туристів нашої країни. Щоб отримати колосальне задоволення від пляжів та блакиті Чорного моря, варто спланувати відпочинок в Болгарії. 

Навіщо шукати пляжі на тому ж морі, що омиває нашу країну? Той же клімат, але повірте, рівень сервісу та обслуговування на щабель вищий. А вартість послуг вигідніша, ніж у вітчизняних здравницях. Парадокс, але правда. 

відпочинок в болгарії

Ще більше вигоди

Путівки в Болгарію - це не просто переліт, трансфер в конкретний готель і 7-10 днів відпочинку. Це багатогранна екскурсійна програма, насичені дні активністю та пізнанням нового, споглядання краси місцевої природи (гори, тепле море з піщаними пляжами).

За вигідною ціною ви отримуєте максимум користі:

  • відкриєте для себе чудову країну;
  • гарячі тури в Болгарію дозволяють заощадити сімейний бюджет;
  • ніяких турбот і хвилювань - туристична компанія бере на себе всі зобов’язання стосовно пошуку, відправлення вас на курорт, зебезпечує консультаційний супровід протягом вашого перебування в іншій країні;
  • швидку реакцію на ваш запит. Будьте готові до вильоту на курорт через 2-3 дні після звернення до туроператора. Саме в цей час найбільша вірогідність появи палаючих пропозицій.

болгарія відпочинок

Економимо? Тільки не емоції!

Казкові пляжі Золотих Пісків, Сонячного Берега, незабутній колорит музея під відкритим неба, точніше цілого міста Несебра, Ботанічний сад Балчика, Феноменальний Кам’яний ліс та монастир Аладжа у Варні - все це Болгарія. Тури сюди гарантують чимало розваг. 

Прибічники «лінивого» відпочинку можуть вдосталь насолодитись сонячними ваннами, теплом моря. Шукачі адреналіну та нових вражень знайдуть безліч занять водним спортом на курортах Албени: парашути, банани, лижі, мотоцикли. Закоханих романтиків порадують прогулянки пароплавом вздовж берегів, оповитих віковими легендами.

болгарія зі львова

Сьогодні стала доступна Болгарія зі Львова, дякуючи туристичній компанії ЄвроТур Львів. Для вашої безтурботності саме тут знайдуть найкращі пропозиції туроператорів, підберуть категорію готелю з системою обслуговування «все включено». 

Бережіть свої сили, не витрачайте даремно енергію на хвилювання і самостійне бронювання квитків на літак, домовленості з представниками готелю. Залиште повсякденну рутину вдома, а туристична компанія ЄвроТур Львів попіклується, щоб ви змогли наповнитись енергією легко, отримали купу враження та приємних спогадів. 

Звикли не планувати, отримувати задоволення від спонтанних приємностей? Звертайтесь вже зараз до спеціалістів своєї справи, вони підшукають цікаву пропозицію для вашого наповнення. 

путівки в болгарію


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/