Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Танзанію зі Львова

Дивовижні пригоди: бронюйте відпочинок в Танзанії 2021 вже сьогодні

Танзанія знаходиться в Східній Африці на березі Індійського океану.  Включає острови Занзібар, Мафія та Помба. Тури в Танзанію є актуальними у будь-який час року, адже температура повітря ніколи не опускається нижче 24 °C.

Відпочинок в Танзанії 2021 - чудова можливість пізнати дику флору та фауну. Численні парки та заповідники дають можливість спостерігати за африканськими тваринами, з якими в основному асоціюється Танзанія. Найкращий спосіб познайомитися з характером і чарами Танзанії - це подорож сафарі, під час якої ви можете зустріти найхарактерніших тварин, таких як слони, носороги та леви.

Танзанія: відпочинок та пошуки пригод

Тури в Танзанію

Що цікавого подивитись у Танзанії? Повірте, тут не буде часу для нудьги:

  1. Танзанія підкуповує своєю вражаючою пустелею. Ви можете пізнати особливості природи Танзанії під час поїздки в один з популярних і привабливих парків, наприклад, найчарівніший національний парк Серенгеті з найбільшою концентрацією зебр, газелей, антилоп гну, національний парк Маньяра, національний парк Аруша, надзвичайно привабливий і чарівний парк Нгоронгоро з унікальним чорним носорогом та Національний парк Тарангіре. У країну Танзанія тури зі Львова точно вам запам’ятаються надовго.
  2. У Танзанії є гірські хребти з мальовничими озерами між ними. Найвищою вершиною Танзанії є гори Кіліманджаро з вершиною Кібо, 5895 м над рівнем моря.
  3. Привабливим для туристів залишається діючий вулкан Меру, що досягає 4565 м над рівнем моря, і один з найбільших у світі вулканічних кратерів Нгоронгоро.
  4. Крім того, друге за глибиною озеро у світі, озеро Танганьїка, озеро Вікторія користуються великою популярністю серед туристів, які бронюють тури в Танзанію.

танзанія відпочинок

Цікавими є і люди, що живуть у Танзанії. В основному це племена банту і масаїв. Вони яскраво і характерно одягнені, надзвичайно контактні та доброзичливі у стосунках з туристами.

Узбережжя як Танзанії, так і островів, що їй належать, вкрите різнокольоровими кораловими рифами, багатими на різні види рослин і тварин. Вони затоплені чистими і теплими океанськими водами і створюють чудові умови для відпочинку.

Чому ми рекомендуємо відпочинок в Танзанії 2021:

  • Купайтеся в бірюзових водах найкращого пляжу на півночі Занзібару.
  • Відкрийте для себе підводний світ Індійського океану.
  • Відпочиньте на незайманих пляжах з неймовірним кольором води.
  • Здійсніть традиційну прогулянку на човні Dhow до заходу сонця.
  • Скуштуйте морепродукти на ринку Forodhani Market.

Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/