Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Грецію зі Львова

Греція

Країна, де 300 днів на рік тепло, пляжний сезон відкритий з травня до пізнього листопада, приваблює туристів з усього світу. Відпочинок у Греції передбачає активність, релакс, насолоду смачною кухнею, шедеврами винного мистецтва (саме тут знаходяться найкращі виноробні). Безліч архітектурних та історичних пам’яток, чудес- архіпелагів, створених природою - все це на острівній та материковій частині.

Тури в Грецію зі Львова дозволяють одночасно відвідати чисті пляжі Середземномор’я, поніжитись в блакиті морських хвиль, пройти слідами старовинних цивілізацій, доторкнутись до творінь античних Богів. 

відпочинок в Греції

Палаючі путівки для нестримного бажання

Хочете відвідати місця античної слави або просто отримати калейдоскоп емоцій та спогадів? Є можливість реалізувати заповітні мрії недорого і швидко. Допоможуть в цьому особливі пропозиції туроператорів - гарячі путівки. Чим вони вигідні?

тури в Грецію

  1. Тури в Грецію будуть доступні (інколи в декілька разів дешевші, ніж спочатку відкриття напрямку).

  2. Умови перебування в готелі - оптимальні. Знижується тільки ціна палаючої пропозиції, а сервіс залишається на вищому рівні. Як правило, це система «все включено».

  3. Швидке відправлення в подорож. Можна планувати відпочинок в Греції заздалегідь, ретельно вибирати готелі, авіаперевізників, заощаджувати на ранньому бронюванні до 30% вартості. А можна покластися на долю і просто тримати напоготові валізу - за день-два до вильоту можуть з’явитись палаючі тури з тими ж умовами, але значно дешевші, ніж заплановані. 

Впевненість, систематичність чи авантюризм - вибирати тільки вам.

Греція зі Львова

Індивідуальні програми

Відкривають напрямок Греція тури різної вартості та наповнення. Кожен мандрівник з легкістю спланує свій ідеальний відпочинок, адже вибір охоплює різноманітні та унікальні курорти. 

Для тихої сімейної відпустки чудово підходить Халкідікі з мальовничими пляжами, насиченою екскурсійною програмою, прекрасними погодними умовами та розвиненою інфраструктурою. Для драйву, знайомств та веселощів - Салоніки. Відірватись від світу і реальності цілком можливо на островах Родос, Крит, Міконос, Корфу, Тилос в Егейському морі. Вночі запалювати на пінних вечірках, а вдень відновлювати сили в мальовничих соснових гаях, лазурних лагунах. 

Підібрати тури в Грецію зі Львова допоможе туристична компанія ЄвроТур Львів. Вам достатньо перерахувати бажані умови перебування, а менеджери самі підшукають оптимальну пропозицію в межах вказаного бюджету. Греція зі Львова від ЄвроТур Львів - мрія, яка вчора була нездійсненною, а вже сьогодні буде реальністю!

Греція відпочинок

✈ Які курорти найкращі на березі Егейського моря в Греції?

Афіни, Салоніки, о. Халкідікі, о. Лесбос, о. Кос, о. Хіос.

✈ На які острови відправитись в Іонічному морі у Греції?

Корфу, Кефалонія, Ітака.

✈ Як з нами зв'язатися?

Телефон: +38 (067) 67-61-541, приходьте в гості - м.Львів, вул.Залізнична,12, або пишіть в чат


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/