Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Грузію зі Львова

Грузія

Легкість, радість, краса, неймовірна атмосфера гостинності - все це безумовно буде з вами при перших кроках по країні Кавказу. Відпочинок в Грузії вам однозначно запам’ятається, навіть, якщо ви завзятий мандрівник і побачили вже безліч в цьому світі.

Давня історія і самобутня культура приваблює унікальністю, загадковістю, чуйність і гостинність людей підкорює. Тут ви будете почувати себе як вдома, оточені любов’ю, піклуванням і увагою. 

відпочинок в грузії

Динаміка і релакс

Медитативні прогулянки вузенькими вуличками Тбілісі, захоплюючий Сигнахі зі звивистими крутими стежками по схилах гір, смачне вино краю Кахетія, святині Мцхеті, розваги і драйв Батумі - все це Грузія. Тури можна замовити заздалегідь або отримати особливу палаючу пропозицію. 

Не звикли планувати життя на декілька місяців вперед? Можна відслідковувати гарячі путівки різних туроператорів і вже за декілька днів подарує вам Грузія відпочинок, рівний «королів». Шанс отримати низьку вартість омріяної подорожі без поступок в питаннях висококласного сервісу - це реальність. Палаючі тури виникають і в розпал пляжного сезону:

тури в грузію

  • хтось відмовився від польоту;
  • залишились останні місця і туроператор дає нечувані знижки;
  • готелі проводять акції (наприклад, оновлюють клієнтську базу) тощо. 

Трішки уважності, старань, наполегливості - і вже за декілька днів ви будете насолоджуватись мальовничими пейзажами країни вин, танців та пісень.

Немає кордонів вашим бажанням

грузія відпочинок

Відпочинок у Грузії приваблює різноманіттям: тепле море, ласкаве сонце чистих пляжів чи прохолода гір, тінистих гаїв та виноградників, гастротуризм для дегустації смачних національних страв. Кожне курортне місто прекрасне по-своєму:

  • Батумі - найпопулярніший куточок морського пляжного відпочинку. Тут все для задоволення гостей - від розвиненої інфраструктури, готельного сервісу «все включено» до колоритних, національних вечірок та застілль;
  • Тбілісі - зустріч старовини і сучасності. Безліч інноваційних будівель хай-тек перекликаються з наповненням Старого міста
  • Кобулеті - соснові ліси, чисте повітря, особливий цілющий мікроклімат
  • Урекі з цілющими властивостями пляжів, знаний на весь світ.

Знайти вигідні по ціні тури в Грузію зі Львова можна з нами - туристичною компанією ЄвроТур Львів. Пропозиції різних туроператорів, готелів потрібної категорії сервісу структуровані в одному місці. Вам не треба самостійно вести пошук, ми допоможемо вчасно зорієнтуватися і відреагувати на палаючу пропозицію.

грузія тури

✈ Чому відпочинок у Грузії так приваблює українців?

Відпочинок у Грузії приваблює різноманіттям: тепле море, ласкаве сонце чистих пляжів чи прохолода гір, тінистих гаїв та виноградників, гастротуризм для дегустації смачних національних страв. А ще добрими та відкритими людьми, серед яких почуваєш себе як удома.

✈ Яке місто найкраще для відпочинку у Грузії?

Батумі - найпопулярніший куточок морського пляжного відпочинку, що містить усе: від розвинененої інфраструктури, готельного сервісу «все включено» до колоритних, національних вечірок та застілль. Тут можна провести хоч усе літо, адже зайнятись завжди є чим.

✈ Як з нами зв'язатися?

Телефон: +38 (067) 676 15 41, приходьте в гості - м.Львів,вул.Залізнична,12, або пишіть в чат


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/