Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41

Тури в Домінікану зі Львова

Домінікана

Пам’ятаєте рекламу відомого шоколадного батончика, де в панорамі чудовий морський краєвид і анонсується «райська насолода»? Так от, це і є Домініканська Республіка з розмаїттям кокосових пальм та прозорим Карибським морем. Його краса вражає. 

Побачити землю, на яку ступила нога Колумба, відвідати білосніжні пляжі, зануритись в прозору воду допоможуть тури на Домінікану. Це напрямок для тих, хто не шкодує грошей на відпочинок, може сповна насолодитись життям.

домінікана відпочинок

Є один спосіб суттєво знизити ціну поїздки - придбати гарячу путівку. Будьте готові трішки змістити запланований час відпустки, відправитись в аеропорт по першому дзвінку, адже чим вигідніше пропозиція, тим більше попит від бажаючих. Приваблює Домінікана ? Путівки треба шукати вже зараз!

Довге очікування варте побаченого

Перші асоціації при спогадах землі Колумба - чарівні Кариби, гучні, барвисті, колоритні карнавали і контрастний спокій, гармонія куточків усамітнення на білих піщаних пляжах.

домінікана тури

Відпочинок в Домінікані можна провести за різними сценаріями, але вам точно не захочеться повертатись з цього виру. Найбільш популярні курортні куточки:

  • Пунта-Кана - місцинка для сімейного відпочинку з дітьми, весільної подорожі. тут вам ніхто не завадить милуватись красою природи в тиші прибою;
  • Бока-Чика - рай для дайверів та прихильників підводних занурень. Різноманітна фауна прибережних вод приголомшує;
  • Ла-Романа - містечко на острові Гаїті. Відома зона закритим елітним поселенням Каса-де-Кампо;
  • Сосуа - частина провінції Пуэрто Плата. Саме тут найкращі умови для серфінгістів та віндсерфінга;
  • Хуан Доліо - невеличке курортне містечко, віддалене від столичного шуму та урбанізму. Тягнеться на 7 км вздовж моря. Чудове місце для медитацій та усамітнення.

відпочинок в домінікані

Все для вашого комфорту

Спокійна і жвава, тиха і голосна, але однозначно колоритна і виразна - це Домініканська Республіка. Тури в Україні придбати по низькій ціні допоможуть в туристичній компанії ЄвроТур Львів.

  1. Величезний вибір пропозицій від різних туроператорів.
  2. Оперативне реагування на ваші запити.
  3. Повноцінне влаштування поїздки - страхування, переліт, умови проживання (в тому числі по системі «все включено»), повернення, повне консультативне супроводження.

Завжди в наявності вигідні тури в Домінікану. Спеціалісти ретельно слідкують за кон’юнктурою ринку туристичних послуг, швидко реагують на щойно висвітлені на сайтах туроператорів пропозиції.

тури в домінікану

✈ Які найбільш популярні курортні куточки у Домінікані?

Найкращий відпочинок в Домінікані можна провести у таких місцях як Пунта-Кана, Бока-Чика, Ла-Романа, Сосуа та Хуан Доліо.

✈ Як дешево відправитись на відпочинок в Домінікану?

Хороший спосіб суттєво знизити ціну поїздки - придбати гарячу путівку. Будьте готові трішки змістити запланований час відпустки та поїхати в аеропорт по першому дзвінку, адже чим вигідніше пропозиція, тим більше попит від бажаючих.

✈ Як з нами зв'язатися?

Телефон: 097-775-44-68, 032-298-66-55, приходьте в гості - вул. Залізнична 12, або пишіть в чат


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

м.Львів, вул. Залізнична 12
+38 (067) 676 15 41
+38 (066) 676 15 41
+38 (093) 676 15 41
evrotur.lviv@gmail.com
fb.com/evrotur.lviv.ua/