Туристична фірма "ЄвроТур"

 м.Львів, вул Дорошенка 35/16
   +380 (97) 775 44 68
   +380 (32) 298 66 55


Про нас

 Туристична компанія «Євро Тур» Львів рада вітати Вас на нашому сайті !

Наша туристична компанія працює з 2005 року і за цей час ми допомогли багатьом львів’янам (і не тільки) здійснити свої заповітні мрії і побачити країни, які раніше вони відвідували лише увісні. Ви мрієте взимку про теплі сонячні промені або ж влітку про засніжені гірськолижні курорти  - наша туристична компанія, готова задовільнити будь-яке Ваше бажання.

Високий рівень обслуговування, підтверджений відгуками клієнтів.

Звертайтеся до нас і ми підберемо Вам оптимальний варіант подорожі, що відповідає Вашим запитам і можливостям, незалежно від того, стандартний це тур або складна індивідуальна програма. Якщо Ви бажаєте відвідати якусь певну країну, то ми готові здійснити Вашу мрію. Наші оператори підберуть маршрут і екскурсійну програму, враховуючи Ваші побажання та інтереси. Ви хочете просто відпочити на пляжі ? Ми підберемо Вам готель, що відповідає Вашим запитам. Вам необхідно зняти стрес, отримати заряд бадьорості і здоров'я ? Ми запропонуємо Вам тур з лікуванням або програму зі СПА і талассотерапією. А, може бути, що Ви збираєтеся у весільну подорож, круїз, ділову поїздку ? Якими б не були Ваші потреби - ми зробимо все, що б їх задовольнити.

Професіоналізм наших співробітників, підтверджений постійним ростом продажів та дзвінків в довідкову службу компанії.

Менеджери нашої компанії завжди в курсі змін, що відбуваються в туристичній індустрії, постійно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє їм надавати повну та перевірену інформацію, що до обраної Вами країни, курорту, готелю. Під час відпочинку Ви завжди можете розраховувати на цілодобову допомогу і підтримку в разі виникнення питань.!

Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Ми регулярно проводимо моніторинг туристичного ринку і впевнені - наш клієнт отримує максимально високий рівень обслуговування при доступній вартості туру. Для нашої компанії важливий кожен клієнт, тому, ми застосовуємо індивідуальний підхід і враховуємо всі побажання своїх клієнтів. Ми завжди раді бачити у себе постійних клієнтів і з великою радістю зустрічаємо нових. На нашому сайті представлено широкий вибір Гарячих путівок, які дозволять Вам отримати відпочинок своєї мрії за мінімальні кошти!

Ласкаво просимо у світ відпочинку з «ЄвроТур» Львів !!!

 

 
Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

  м.Львів, вул Дорошенка 35/16 (вхід із двору)
   +380 (32) 298 66 55
   +380 (97) 775 44 68
  +380 (97) 775 44 68
  evrotur.lviv@gmail.com
  facebook.com/evrotur.com.ua/