Туристична
компанія
"ЄвроТур" Львів

Туристична фірма "ЄвроТур"

 м.Львів, вул.Залізнична 12

    +38 (067) 676 15 41
  +38 (093) 676 15 41


Види турів

Відпочинок на морі, VIP відпочинок, гірськолижні тури, морські круїзи, відпочинок і екскурсійні тури по Україні, відпочинок для дітей, автобусні тури країнами Європи, комбіновані тури (екскурсії +морський відпочинок),  екзотичний відпочинок (Таїланд, Мальдіви, Шрі Ланка, Сейшели, Домінікана, Куба та ін.). 

Ми пропонуємо класичні пакетні тури по Європі, Азії, Африці, Океанії. Вам залишається тільки визначилися з країною, що Ви хочете отримати від відпочинку: погрітися на сонечку, попірнати в морі чи покататися на лижах. Потім Вам слід вибрати готель серед запропонованих нами, екскурсії,  які Вам прийдуться до смаку і все ... ви вже там і мрії здійснюються.

Неможливо не згадати про такий вид відпочинку як про морський. Наша туристична компанія пропонує різні морські та річкові круїзи. Подорожуючи з нами у Вас з'явиться можливість відчути життя справжніх аристократів, а також лише за один тур Ви зможете поєднати непоєднуване, наприклад,  жаркий клімат Каїра, з його дрібними перешийками вулиць, і величний Рим. Круїз - це найвдаліший спосіб отримати незабутні відчуття.

 


Всі Google відгуки про нас


Туристична компанія "ЄвроТур" Львів

  м.Львів, вул. Залізнична 12
   +38 (067) 676 15 41
 +38 (093) 676 15 41
  evrotur.lviv@gmail.com
  fb.com/evrotur.lviv.ua/