Тури на Адріатичне море - Спліт (Хорватія) зі Львова

Адріатичне море - Спліт (Хорватія)

Коли мова йде про відпустку за кордоном, мимоволі на думку приходить Хорватія. Казкова країна з безліччю курортних зон, де переплітається розкіш середземноморської природи, бірюзові хвилі та чисті піски Адріатики, мінеральні та термальні джерела. Ще декілька років тому про цей напрямок говорили одиниці, а сьогодні він став одним із елітних та популярних.

Мальовниче Адріатичне море - Спліт (Хорватія)

спліт хорватія

Чим вабить Адріатичне море (Хорватія):

  • своєю чистотою та прохолодою в літню спеку (вважається найхолоднішим);
  • великою кількістю доглянутих, облагороджених пляжів;
  • розмаїттям морепродуктів;
  • поєднанням усамітненого релаксу та розважальним драйвом;
  • незрівнянною природою. Гори та море - що може бути дивовижнішим?

Крім можливості відвідати Адріатичне море, відпочинок в курортній зоні Спліт гарантує найкращі емоції та враження. До пляжних розваг додайте пізнавальні екскурсії та можливість доторкнутись до багатовікових культурно-історичних, архітектурних пам’яток Середньовіччя. Їх унікальність підтверджена внесенням в світову спадщину ЮНЕСКО:

  • палац імператора Діоклетіана, на території якого зберігся храм Юпітера;
  • Золоті і Срібні ворота;
  • стара ратуша з готичними арками XV ст. 

адріатичне море відпочинок

За сервісом в готелі курорту Спліт

В продовженні переваг Адріатики варто зазначити велику кількість облаштованих зон відпочинку. Спліт (Хорватія) - це найбільше місто на узбережжі і друге після Загреба. Безліч готелів, санаторіїв та розважальних центрів. Тут керуються європейськими нормами обслуговування. Найкращий сервіс за помірну ціну.  

Адріатичне море (Хорватія) в районі Середньої Далмації вабить найбільшою кількістю розваг для дорослих та дітей. Сімейний відпочинок в цій зоні буде веселим та безтурботним для всієї родини. Пляжі з дрібною галькою, чисте повітря, зручний спуск до моря - і все це в супроводі щоденного догляду за вашим номером, колоритом місцевої кухні. Варто просто знайти тур в Спліт і забути про всі турботи. 

В Україні підібрати путівку в Хорватію допоможуть в компанії Євротур. Зручний алгоритм пошуку, співпраця з перевіреними туроператорами, доступні ціни. Чудово, що ви самі можете розглядати варіанти під свій бюджет, читати відгуки про всі готелі та їх спектр послуг. Не спланували завчасно відпочинок? Менеджери Євротур ретельно відслідковують пропозиції, в будь-яку мить можуть запропонувати палаючі путівки і вже за кілька днів ви опинитесь в прозорій воді Адріатичного моря.