Афіни – тури зі Львова

Афіни

Щороку Грецію відвідують мільйони туристів, які жадають сонця та древніх руїн. Одним з найпопулярніших місць відпочинку в цій країні є Афіни, що поєднують у собі риси екзотичного курорту та великого європейського мегаполісу. Якщо і ви хочете відкрити для себе Афіни, тури зі Львова організують менеджери компанії «Євротур».

Відпочинок в Афінах

тури у афіни зі львова

Столиця Греції розташована в континентальній частині країни, на півдні, в адміністративному районі Аттика, на Егейському морі. Афіни в основному пов’язані з пагорбом Акрополя, на якому є чудові руїни античного світу. Однак у місті є набагато більше цікавих пам’яток, зокрема архітектурних. На півдні Афін є великі піщані пляжі. Особливо заслуговує на увагу пляж Кавурі, міський пляж, розташований недалеко від центру міста, де ви можете взяти напрокат шезлонг, записатися на дайвінг або покататися на катамарані. Таким чином, тури до Афін – це прекрасна можливість поєднати відпочинок з пізнавальною програмою.

Прямо з Афін, морем, можна дістатися до Саламіну. Цей історичний острів, окрім цікавої архітектури, також радує своєю чудовою природою. У рамках необов’язкової поїздки під час відпустки варто відвідати ще один сусідній острів Егіна, на якому також є старовинні руїни.

Що ще подивитися в Афінах?

тури у грецію зі львова

  1. Головною визначною пам'яткою Афін є пагорб Акрополь, де знаходяться численні руїни давньогрецьких будівель. На самій вершині знаходиться Пантеон, колишній храм, присвячений покровительці міста Афіні. На нижчих частинах пагорба ми знаходимо Ерехтей, Пропілеї та Аптерос, місця поклоніння, присвячені меншим божествам. Нижня частина Акрополя відкрита для всіх, для входу вище потрібно придбати вхідний квиток. Це також дозволяє вам відвідати музей Акрополя, повний старовинних артефактів.
  2. Історичний район Плака розкинувся навколо пагорба Акрополя. Там, серед вузьких кам’яних вуличок, на кожному кроці можна знайти сувенірні крамниці та ресторани. Тут розташовані здебільшого мальовничі кам'яниці 18 століття, зведені за часів панування Туреччини.
  3. Решта старовинних будівель розкидані по всьому місту. До найважливіших належать Арка Адріана, Храм Зевса Олімпійського, Театр Діоніса та Одеон Геродота.

У Афінах добре розвинений громадський транспорт, тому туристи, які мешкають у недорогих приморських готелях на півдні міста, можуть швидко дістатися до центру для огляду визначних пам’яток. Всією набережною курсує трамвай з видом на море, який зупиняється біля входу майже на кожен пляж.