Відпочинок в Аланії зі Львова

Аланія

Туреччина - славетна країна, де гармонійно поєднуються курорти Чорного, Егейського та Середземного морів. Саме на узбережжі останнього дивує своєю красою місто Аланія. Це найспекотніший куточок, де температура в середньому +20°C (в Анталії +17°C). Тому тури в Аланію зі Львова не втрачають актуальність майже цілий рік. Сезон тут з квітня по листопад, а в інший час можна споглядати за красою гірських районів та займатись гідроспелеологією (кейв-дайвінгом).

Туристичний магнетизм Аланії

Відпочинок в Аланії літом не залишить байдужими поціновувачів драйву, водного спорту та пляжного релаксу. Тут є все для незабутніх пригод та спогадів:

тури в Аланію

  • чисті пляжі з прозорою водою;
  • багатство підводного світу;
  • високий рівень сервісу в готелях;
  • чудово розвинена інфраструктура.

Калейдоскоп емоцій від побаченого

Тури в Аланію захоплюють оригінальністю. Найбільш визначними «фішками» курорту, його візитівками є пляж Клеопатри та печера Дамлаташ.

Саме ці природні пам’ятки зроблять відпочинок в Аланії наповненим та колоритним.

Пляж Клеопатри

відпочинок в Аланії

Він омивається Середземним морем, займає майже 2 км. Найчистіший пісок, прозора вода. За легендою цариця Клеопатра наказала змінити місцевий пісок на єгипетський, що науково доведено в ході досліджень (піщані маси по структурі ідентичні тим, що знаходяться в Єгипті в дельті р.Ніл). Що чекає мандрівників тут?

  1. Унікальне поєднання моря та гірської місцевості. Таке повітря має розслабляючий ефект. Сюди приїздять лікувати хронічні захворювання органів дихання.
  2. Екологічна чистота. Тут легко зустріти рослини, що ростуть в екваторіальному та субекваторіальному поясі - екзотичні фруктові дерева, квіти, стародавні кедри та ін.
  3. Універсальність. Влітку купатись, зимою гуляти по узбережжю, вдихати екзотичні аромати та насолоджуватись мальовничими краєвидами.

Сталактити Дамлаташу

Тури в Аланію дають змогу доторкнутись до творінь природи, яким більше 15 тис років! В 100 м від пляжу Клеопатри під фортецею розташована печера Дамлаташ. Вона славиться різнокольоровими сталактитами та сталагмітами. Крапля за краплею формувались мінеральні утворення і дотепер продовжують рости (крапельки води і досі виступають на цих наростах). Щоб доторкнутись до ціх чаруючих творінь природи, не треба вести самостійно пошук турів, годинами просиджувати на сайтах туроператорів. Підібрати путівки в Аланію з вильотом зі Львова допоможе компанія ЄвроТур. Мандрівка на будь який бюджет, в готелі з найвищим рівнем сервісу.