Відпочинок в Анталії зі Львова

Анталія

Туреччина гостинно відкриває свої курорти туристам з різних країн. Східна перлина приваблює мальовничими пляжами і драйвом нічного життя. Цю тенденцію чудово демонструють тури в Анталію.

Чим приваблює туристична столиця Туреччини?

  1. Неповторні пляжі.
  2. Бездоганно чиста вода.
  3. Захоплюючі пам’ятки.

Детально про відпочинок в Анталії

Відпочинок в Анталії

Різноманітні пляжі як перевага

Анталія вважається найтеплішим курортом Туреччини. Купальний сезон тут тягнеться аж 7 місяців! Крім лінивого прийому сонячних ванн та купання в чистому морі ви можете відірватись по повній на пінних вечірках та драйвових дискотеках прямо на береговій лінії. Відпочинок в Анталії гарантує незабутнє нічне життя, достатньо тільки підібрати оптимальний пляж:

  • найгучніші вечірки обіцяє пляж-красень Конялти. Він славетний танцями до ранку. Це злачна місцина для хіпстерів, йогів - всіх, хто хоче відірватись по повній подалі від цивілізації та інфраструктури;
  • ніч під відкритим небом в супроводі нестримних ритмів та колоритних «танців живота» гарантує Club 29;
  • послухати живу музику в виконанні вітчизняних зірок можна на пляжі Лара;
  • веселощі та нестримний драйв панує в Бічпарку;
  • для бажаючих відпочити спокійно - пляж «Олімпос».Це гармонія з природою, спокійні ночі, гучна музика та гулянки в установлений час.

Підібрати путівки в Анталію з вильотом зі Львова допоможуть в компанії ЄвроТур з урахуванням ваших побажань стосовно стилю та характеру відпочинку. Готелі високого рівня сервісу (відгуки підтверджують це), система все включено чи тільки проживання, насичені екскурсії чи спокійні пляжні розваги - пошук буде простим для вас, а відпочинок найкращим. І все це по доступній ціні (бюджет обговорюється заздалегідь).