Ваш незабутній відпочинок на Балі

Балі

Шматочок неба, рай на Землі, країна мрій. Існує безліч епітетів, які характеризують Балі. Але навіть найдивовижніші слова не здатні описати, що приховує цей прекрасний куточок на Землі. Познайомтесь з Островом богів і перейдіть в інший, дивовижний світ. Водночас пропонує Балі відпочинок як активний, так і пасивний. Тут кожен знайде щось для себе.

Незабутній відпочинок на Балі зі Львова

тури на балі зі львова

Острів Індонезії, який найчастіше відвідують туристи, спокушає своєю екзотичною природою, східною культурою та казковими пляжами. Чарівний Балі вибирають туристів, які прагнуть до диких пригод, а також кінематографісти, які шукають райські пейзажі. Пишні тропічні ліси, мальовничі озера, дивовижні зелені рисові тераси та величні пагорби ідеально підходять для райських краєвидів. Піщані пляжі, білі та чорні, захищені великими пальмами та вкриті бездоганно чистими бірюзовими водами – саме таким є на Балі відпочинок.

Чарівну атмосферу на острові Балі забезпечують крихітні села, містичні храми та пам'ятники, натхненні китайським та індійським впливом. Самі балійці також допомагають досягти повного щастя - славляться добротою та гостинністю, а також запахом прянощів у повітрі.

Тури на Балі 2021: де відпочити?

балі відпочинок

На Балі найчастіше їздить на такі курорти, як:

  • Нуса-Дуа;
  • Санур;
  • Танджунг;
  • Денпасар або Кута.

Яким може бути на Балі відпочинок?

відпочинок на балі

  1. Сьогодні найрозкішнішим вважається курорт – Нуса-Дуа. У місті є готелі найвищого класу, розважальний і торговий центр з найкращими ресторанами та полями для гольфу. І все це оточене феноменальними краєвидами, доглянутими садами та красивими бульварами подалі від міського шуму.
  2. Тим, хто віддає перевагу жвавому відпочинку і любить прогулянки колоритними вулицями та площами, слід відправитися в Куту - найцікавіший курорт Балі або в столицю острова Денпасар, де сучасність зустрічається зі старовинними пам'ятниками.
  3. Найбезпечніші пляжі з виходом до спокійного моря можна знайти на курорті Санур, що, безумовно, є найкращим варіантом для тих, кого цікавить путівка на Балі недорогого для сімейного відпочинку. У всіх цих місцях, звичайно, ви знайдете довгі піщані пляжі, які вважаються одними з найкрасивіших у світі.

Але Балі - це набагато більше, ніж просто пляжі. На острові понад 20 000 храмів, з яких найкрасивішими вважаються: Пура Бесаких, Пура Беланджонг і Пура Танах Лот. Також варто відвідати екскурсії у Водний палац Таман Уджунг, палац королів Пурі Агунг Карангасем або чарівну печеру храму Гоа Гаджа.

Без сумнівів відпочинок на Балі зі Львова запам’ятається вам на все життя. А організують його кваліфіковані менеджери з туристичної компанії «Євротур».