Тури в Бар (Чорногорія) – не лише море і пляжі

Бар

Місто Бар (Чорногорія) – точка на карті з багатою історією, про що нагадують численні пам'ятники. Воно відоме найстарішим оливковим деревом в Європі - Старою Масліною, яке нібито пам’ятає часи Христа. Чарівність курорту підкреслюють мальовничі вулички, кафе та ресторани. З міських стін Старого Бару відкривається прекрасна панорама. Нову та стару частини з'єднує піщаний пляж виняткової краси. Туристичний, політичний, культурний та спортивний центр Південної Адріатики. Один з найвідоміших курортів у цій частині Європи, що славиться своїм цікавим узбережжям. Один з найважливіших портів на Адріатиці донині. Місто має регулярне поромне сполучення з італійським Барі.

Бар Чорногорія

Розташування та природа

Місто розташоване в південно-східній частині Чорногорії біля підніжжя гори Румія (1593 м над рівнем моря) на спокійній, широкій Барській затоці. Цей район славиться понад 270 сонячними днями на рік та теплою морською водою. Цікава середземноморська рослинність, оливкові гаї, Адріатичне море, Скадарське озеро та прилеглі гори надають цьому місцю неповторний шарм.

Бар (Чорногорія) – історія регіону

Бар був заснований римлянами в 6 столітті як Антибарій. Назва, пов’язана з італійським Барі, розташованим навпроти. У 15 столітті місто було завойоване венеціанцями, а через більше ста років воно перейшло в руки турків. Вони були окупантами до 19 століття.

Пам’ятки

Тури в Бар (Чорногорія) будуть для вас цікавими завдяки наступним пам’ятним місцям:

  • найстаріше оливкове дерево у світі - експерти оцінюють його вік близько 2500 років. Він розташований в оливковому гаю поблизу Старого міста;
  • Старий Бар - історична частина міста, зруйнована під час землетрусу в 1979 році, відома як "Балканські Помпеї". Через руйнування воно було не заселеним. Тривають роботи з реконструкції;
  • Акведук - побудований венеціанцями. Він транспортував гірську воду для городян;
  • кам'яний єпископський палац - з рубежу XIV і XV століть. Збереглися фрески XVI століття;
  • Турецька лазня - збудована наприкінці 17 століття. Вона нагадує про панування турків у цьому регіоні.

Чорногорія Бар: відпочинок для кожного

  • можливість займатися водними видами спорту (скутери, водні лижі, віндсерфінг, дайвінг;
  • цікаві місця для дозвілля є у більшості готелів (відкритий та критий басейни, тенісні корти, спортивні майданчики, дитячі майданчики тощо).

Тури в Бар Чорногорія

Пляжі

Муніципальний пляж, довжиною майже 1300 метрів, пісок золотого кольору, поруч із кипарисовим лісом. У районі є Королівський пляж, невеликий, але дуже привабливий, оточений скелями. З іншого боку, Перловий пляж - один із найкрасивіших у цій частині Адріатики, покритий дрібним піском і розділений на два гірським схилом. Лише сто метрів довжиною пляж Малевик славиться своєю чистою водою. На березі Скадарського озера є пляж Мурічі довжиною 600 метрів серед екзотичної рослинності.

Проживання

У регіоні Бар (Чорногорія) готелі є на будь-який смак і бюджет. Звертайтесь в компанію Євротур і ми підберемо найкращий варіант, що відпочинок запам’ятався вам надовго.